3D – wzory tatuażu

Cóż za fajny tatuaż? Wykonany jest na plecach mężczyzny w okolicach kręgosłupa. Tworzy on obraz słonia podnoszącego trąbę. Tatuaż jest tak wyraźny że nawet „słoniowe kły” pokolorowane są na biało, a uszy są wyraźnie obrysowane.

Cóż za smutny tatuaż? Wykonany on jest na barku mężczyzny. Przedstawia obraz trzech trzycalowych gwoździ wbitych prosto w jego bark. Ukazuje również ”krople krwi” płynące z mężczyzny oraz „cienie” tych „trzech gwoździ” odbite na skórze.

Jest on wykonany na górnej części męskiego ramienia. Przedstawia “pociętą skórę” odsłaniającą drugą powierzchnię zawierającą dobrze oznaczoną mapę świata. Kompas z metalicznym futerałem w kształcie liścia oraz luneta umieszczone są na mapie.Jest to dosyć popularny tatuaż wykonany na przedramieniu mężczyzny aż do nadgarstka. Prawdziwe ramię mężczyzny improwizuje tutaj lewą dłoń ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa. Jest „przybity” do krzyża.

Tatuaż zawiera nieco czarnych pasków podobnych do tych u zebry. Narysowane są na górnej części męskiego ramienia. Ich piękny wzór formuje coś na wzór uchwytu na tej części ramienia. Przestrzenie między pasami nie są malowane.Ten bajerancki tatuaż wykonany jest na plecach mężczyzny. Całe plecy ukazują widok miasta z góry. Pośrodku obrazu znajduje się starszy mężczyzna w garniturze kucający na szczycie drapacza chmur, gotów skoczyć w dół.

Jest to kolekcja tatuaży 3D. Największy tatuaż wykonany jest na barku mężczyzny po amputacji. Niewielki kikut na barku zawiera obraz rzadkiego ptaka blisko przypominającego orła.

Ten fajny tatuaż wykonany jest wzdłuż przedramienia mężczyzny. Ramię zawiera „suwak”, który jest częściowo rozpięty. „Nierozpięta część” odsłania jakieś dziwne szkieletowe palce wewnątrz ramienia. Przedstawia obraz ręki zamykającej coś w środku.Jest to urzekający tatuaż wykonany na całych plecach mężczyzny. Przedstawia „rozdartą skórę” mężczyzny odsłaniającą jego mechaniczne elementy w tej okolicy. Zawiera najróżniejsze przeguby i złącza jak u robota.

Ten klasyczny tatuaż wykonany jest na całych plecach mężczyzny. Jest to twarz smutnej kobiety. Jej oczy, nos i usta są wyraźnie obrysowane, tworząc obraz kobiety spoglądającej w dół w smutku. Kontury jej twarzy są również znakomite.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: