3D – wzory tatuażu

Cóż za bajerancki tatuaż? Jest to wyraźny obraz kobry, która wpełzła i wypełzła z ramienia mężczyzny. Wchodzi na przedramieniu, wyłania się pod łokciem, ponownie penetruje skórę i w końcu wyłania głowę z górnej części ramienia.

Jest to bajerancki tatuaż wykonany na górnej części męskiego ramienia. Ukazuje obraz „dziury” wygiętej lekko w tej części ramienia. Dziura jest ładnie wyłożona czarno-białymi płytkami znikającymi wewnątrz niej.

Ten zadziwiający tatuaż wykonany jest na męskiej nodze, między golenią a łydką. Jest to dziwny ślad łapy zostawiony na jego najwyraźniej „elastycznej skórze”. To tak jakby lew bądź inne dziwne zwierzę mocno nadepnęło na tą część nogi.Jest to świetny tatuaż wykonany na udzie mężczyzny. Tatuaż jest szkieletem ludzkiej głowy. Szkielet ma białe pasy namalowane na nim, od tyłu głowy po usta. Oczodoły i usta są przerażające.

Ten uroczy tatuaż wykonany jest wzdłuż męskiego przedramienia. Przedstawia on rękę jako mającą w środku gitarę akustyczną. „Rozdarta skóra” odsłania struny, progi, klucze oraz gryf ukrytej gitary.Jest to tatuaż z zegarem. To tatuaż w czarnych kolorach wykorzystujący jedynie różne odcienie czerni do przedstawiania różnych kolorów. Elementy wewnętrzne zegara ukazane są poniżej samego cyferblatu pokazującego czas.

Jest to tatuaż z czarnym skorpionem. Skorpion jest cały czarny łącznie z żądłem, uniesionym w górę i wygiętym w stronę głowy. Tatuaż wykorzystuje również cienie do zwieńczenia efektu 3d. Gdyby tatuaż wykonany był na barku, łatwo sprawiałby wrażenie, że skorpion jest na barku człowieka.

Jest to złożony tatuaż obejmujący kilka obrazów. Najbardziej wyróżniającą się częścią tatuażu jest jednak ta z czaszką, która nadal ma w oczodole ludzkie oko. Jest też głowa dziewczyny w pobliżu czaszki, a dziewczyna zdaje się płakać.Jest to dosyć prosty tatuaż, łącznie z pożądanym efektem 3d sprawiającym wrażenie, że nosi się koszulę. Składa się z 5 guzików koszuli położonych na dziurkach od guzików z jedną połą koszuli, sprawiając wrażenie że koszula jest zapięta.

Jest to tatuaż ukazujący białego węża z nieregularnymi czarnymi łatami próbującego wpełznąć komuś pod skórę. Głowa węża nie jest widoczna, gdyż widać że ta część węża jest już pod skórą, zostawiając resztę ciała węża nadal na zewnątrz skóry.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: