3D – wzory tatuażu

Ten tatuaż zawiera żyłkę wędkarską z haczykiem zaczepionym o czyjąś skórę. Detale są niesamowite, ukazując lekki cień na obszarze gdzie część haczyka jest ponad skórą oraz zaczerwienienie skóry, gdzie haczyk przebił skórę.

Ten tatuaż 3D przedstawia dżentelmena idącego ulicą w środku nocy. Jest to czarno-biały tatuaż ukazujący różne budynki po każdej stronie ulicy, a nawet wieżę zegarową. Tatuaż dopełniają księżyc i chmury pokazujące porę dnia.

Jest to tatuaż wykorzystujący różne kolory by nadać ekstremalny efekt 3d. Przedstawia cztery szpony wydzierające się z czyjegoś ciała. Wygląd 3d dopełniają głębokie bruzdy w miejscach, w których szpony przedarły się przez ciało i krew kapiąca ze szponów.Ten tatuaż, umieszczony na plecach osoby, daje efekt 3d pokazując, że część wnętrza ciała osoby widoczna jest z zewnątrz, ujawniając kręgosłup i część klatki piersiowej. Pokazuje, że kręgosłup i klatka piersiowa są z metalu.

Ten tatuaż jest dosyć osobliwy, przedstawiając twarz goryla. Goryl zdaje się marszczyć brwi. Detale tatuażu są wprost imponujące. Tatuaż pokazuje, że futro goryla jest w lekkim odcieniu czerwieni a nawet ukazuje lekki błysk w oku goryla.Ten tatuaż umieszczony na nodze pokazuje, że część nogi została rozerwana, ukazując jej wnętrze. Zamiast pokazywać zwykłe mięso i kość tworzące nogę, zastępuje nogę mechanicznym elementem składającym się z metalowej czaszki umieszczonej na sprężynowym elemencie.

Jest to dobry pomysł na męski tatuaż, gdyż pasowałby idealnie na ramieniu faceta umieszczony od barku wzdłuż górnej części ramienia. Jest to tatuaż ze słoniem afrykańskim w dżungli wraz z kłami i trąbą.

Ten tatuaż jest jednym z idealnych pomysłów na tatuaż 3D dla mężczyzn, zwłaszcza jeśli lubią dzikie zwierzęta. Jest to idealny tatuaż na ramię. To tatuaż z warczącym gepardem wraz z detalami ukazującymi jego wąsy.Jest to jeden z najbardziej idealnych tatuaży 3D dla facetów chcących czegoś na piersi. Pokazuje, że pierś można otworzyć wyciągając kostki, odsłaniając kosmos wraz z planetami i gwiazdami. Różne kolory są wykorzystane by nadać idealny nastrój kosmosu.

Ten tatuaż jest idealny na męskie ramię. Pokazuje, jak skóra została zdarta jak kawałek papieru, odsłaniając chińskie pismo pod oderwanym fragmentem skóry.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: