3D – wzory tatuażu

Ten pomysł na tatuaż też jest idealny na męskie ramię. Pokazuje, że część ramienia została rozerwana, ukazując jego wnętrze. Zamiast mięsa i kości, wnętrze składa się z mechanicznej struktury trybików, sprężyn i śrub, pokazując że ramię jest mechaniczne.

Ten tatuaż idealnie nadaje się na pierś mężczyzny. Pokazuje, że skóra piersi jest rozerwana, odsłaniając logo lub symbol Spidermana. Nie trzeba wspominać, że tatuaż ten jest dobry dla fana Spidermana.

Raz jeszcze jest to idealny pomysł na tatuaż pasujący każdemu facetowi. Tatuaż przedstawia czerwono-białe tenisówki wykonane na obydwu stopach. Tatuaż jest czerwony i biały i sprawia wrażenie, jakby się wiecznie nosiło buty.Jest to idealny tatuaż na męskie plecy. To tatuaż pokazujący, że skóra może być rozpięta niczym koszula, ukazując mięso i kręgosłup z metalowym elementem przymocowanym do kręgosłupa i biegnącym wzdłuż niego.

Ten tatuaż składa się z dwóch czarno-białych obrazów. Jeden z obrazów zawiera kilka połączonych struktur geometrycznych ukazujących sześcian wewnątrz częściowego sześcianu. Drugi obraz ukazuje diamentowe obrazy nakładające się na siebie, tworząc zupełnie nowy obraz.Jest to tatuaż 3D dla mężczyzn najlepiej pasujący na ramię. Pokazuje postać z Toy Story Disneya wyciągającą rękę, przez co zdaje się jakby jego dłoń była dłonią osoby noszącej tatuaż.

Ten tatuaż przedstawia kawałek papieru przypiętego pinezką do ramienia. Na kawałku papieru są słowa, „do zrobienia” i “nie zapomnij”. Efekt 3d dopełnia łagodny cień rzucany przez papier na ramię, do którego jest przypięty.

Ten tatuaż przedstawia czarną rękę składającą się z elementów układanki. Ręka zdaje się próbować oderwać fragment skóry, która również składa się z elementów układanki. Oderwana skóra odsłania mięso właściciela.Jest to jeden z najlepszych pomysłów na męski tatuaż. To tatuaż najlepiej się nadający na całe ramię i część piersi. Tatuaż przedstawia strukturę wewnętrzną ramienia i piersi. Zamiast zwykłego mięsa i kości, pokazuje że wnętrze składa się z mechanicznej struktury w miejscu kości, połączonej czerwonymi kablami i fragmentami mięsa.

Jest to tatuaż 3D najlepiej nadający się na plecy, gdyż jest bardzo duży. Tatuaż przedstawia wojownika wikingów jadącego na koniu przez pole bardzo wysokiej trawy. Tatuaż wykorzystuje różne kolory, jak trawa będące w różnych odcieniach czerwieni, czy koń będący w lekkim odcieniu błękitu.