Anioł – wzory tatuażu

Ten prosty tatuaż z aniołem zajmuje całe ramię. Wykonany jest czarnym tuszem, lecz przedstawia niepokalaną twarz niebiańskiej istoty. Jest idealny dla bardziej uduchowionych mężczyzn, pragnących czegoś świetnego w tuszu.

Ten artystyczny tatuaż na plecy jest zupełnie boskim i przerażającym obrazem anioła, który zdaje się gromadzić jakąś straszliwą moc. Ze szponiastymi piórami wypełniającymi ogromne skrzydła, jest to znacznie mroczniejszy obraz. Co więcej, czerwone zabarwienia w dolnej połowie dodają kolejną nutkę strachu.

Jest piękna, ponętna, oraz idealna na ramię. Jeśli jest w Twoim życiu kobieta, którą chciałbyś miłować, ktoś kto kompletnie skradł Ci serce, możesz wpisać jej imię we wstążkę oplatającą ten namiętny obraz. Tatuaż wykonany jest czarnym tuszem, a cieniowanie tylko czyni go jeszcze bardziej realistycznym.Ten tatuaż na całe ramię ma wszystko, od aniołów po ptaki. Tuszowany czarnymi odcieniami by wydobyć kontrast z kolorem skóry, zawiera nawet niebiański blask od anielskiej postaci na samej górze.

Cieniowanie jak żywe tego anioła wykonane jest w szarej tonacji. Skrzydła, mające ciemniejszy odcień czerwonawej czerni, otaczają surrealistyczną postać. Lecz zamiast przedstawiać radość i szczęście, pozycja anioła zdaje się raczej przedstawiać smutek.Tutaj potężny anioł wyposażony jest w miecz. Odziany do granic możliwości, dźga on Diabła – przedstawiając zwycięstwo dobra nad złem. Jeśli ta epicka scena bitwy nie jest męska – nic nie jest! Ten tatuaż na bark wykonany jest czarnym tuszem, nadając mu bardziej surowy, męski urok.

Odziana w skąpą zbroję, oto kolejna powabna postać anioła wykonana w czerni. Od spodu otaczają ją jakby stylizowane fale, podczas gdy otaczające ją tło wypełniają chmury. Jest to idealne, biorąc pod uwagę jej miejsce w niebie.

Dla bardziej religijnych mężczyzn jest tutaj anioł modlący się do krzyża. Detale wykonano czarnym tuszem. Zastosowano jednak odcienie przypalonej sjeny, aby nadać jej figurze pełniejszy efekt. Oprócz tego detale krzyża wykonano w szarości.Ten tatuaż na bark tuszowany jest czernią. Spokojną twarz anioła otacza chusta na górze, a od spodu róże, stawiając ją w centrum uwagi.

Oto anioł stojący twardo i mrocznie w centrum tego genialnego obrazu. I chociaż wszystkie oczy przyciągane są nieświadomie do jej mrocznej postaci, nikt nie przegapi burzowych chmur zdających się kłębić. Ponadto w tle widać także wyraźnie błyskawicę.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: