Anioł – wzory tatuażu

Ten realistyczny tatuaż z aniołem zawiera oszałamiającą twarz kobiety tuszowaną na prawym mięśniu piersiowym. Jej skrzydło owija się wokół jej ramienia i otacza jej ciało. Jej włosy powiewają na wietrze. Jest to świetny pomysł na tatuaż w stylu New School dla mężczyzn pragnących unieśmiertelnić i uczcić swą partnerkę tatuażem.

Nagi anioł stoi na zewnętrznej części lewego ramienia, jej włosy powiewają na wietrze. Otula ramionami swe ciało w czułym objęciu. Jej skrzydła łopoczą za nią, cieniowane w typowym stylu tatuażu New School. Celem tego tatuażu jest ucieleśnienie zarówno łagodności jak i siły.

Ten tatuaż na całe plecy zawiera intensywnie szczegółową scenę w stylu ilustratywnym. Anioł-wojownik płci męskiej stoi pośrodku w pełnej zbroi, w pełni rozpościerając skrzydła i dzierżąc obnażony miecz. Królewska kobieta siedzi uwodzicielsko u jego stóp. Za nimi rozciąga się epicka scena skał, wody, wiatru oraz niebiańskiego światła.Ten tatuaż z aniołem przedstawia klęczącego anioła. Spoczywa na kolanach, kierując głowę ku ziemi, jej włosy opadają jej na twarz. Jej skrzydła są rozciągnięte i cieniowane. Jest to idealny pomysł na tatuaż dla mężczyzn szukających mniejszego, bardziej subtelnego kawałka z aniołem.

Ten ilustracyjny tatuaż zawiera komiksowego anioła wyłaniającego się ze skłębionej, cienistej chmury. Spoczywa na górnej części ramienia, jej głowę otacza rozbłysk białego, niebiańskiego światła. Wokół niej rozciąga się pochmurne niebo, a trzepoczące skrzydłami gołębie latają wokół jej złożonych dłoni.Ten męski tatuaż z aniołem zawiera uwodzicielskiego, pięknego anioła, odzianego w krótki top i stringi. Jest fachowo cieniowana w typowym stylu New School, przez co jej nogi połyskują mięśniami, a jej piersi pięknie się wyróżniają. Jej włosy powiewają na wietrze, podczas gdy posyła ona uwodzicielski uśmiech.

Ten anioł inspirowany Marilyn Monroe przedstawiony jest w stylu New School. Spoczywa na wewnętrznym bicepsie, jej cieniowane skrzydła uroczo zwinięte za długimi lokami falistych włosów. Zawadiacko odwraca twarz, prezentując pięknie cieniowaną figurę i ponętne usta cherubina.

Ten piękny anioł zasiada na przyciętym czarnym kamieniu, obejmując dłońmi delikatne kolana. Jej cienkie, spiczaste skrzydła mają realistyczne cieniowanie i detale. Rozmazane, pastelowe szare i czarne linie za nią wieńczą scenę.Ten tatuaż dla facetów wypełnia cały bok ciała. Zawiera epicką scenę w stylu ilustracyjnym. Anioł wznosi się z rozpostartymi skrzydłami w kierunku niebiańskiego blasku słońca. Ekstremalnie muskularny anioł spogląda z dołu. Ten kawałek tuszowany jest z wieloma detalami i fachowym cieniowaniem, przez co zdaje się być wyrzeźbiony w marmurze.

Komiksowy anioł spoczywa poniżej szyi, krzyżując pod sobą nogi i wyciągając skrzydła w stronę barków. Wstęga powiewa wokół jej ciała, podczas gdy ona spogląda w dół na pismo poniżej głoszące, „OMG”.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: