Anioł – wzory tatuażu

Ten element wypełnia całe plecy i przedstawia trzy zamyślone anielice. Po lewej stronie anioł o rozwianych włosach stoi dostojnie i w zadumie. Po prawej stronie ciemnowłosy anioł zasłania piersi ramionami, z delikatnymi skrzydłami z tyłu. Dolna część przedstawia twarz anioła otoczoną liliami. Jej włosy ciągną się przed jej towarzyszkami, a w tle widać pochmurne nocne niebo.

Ten rękaw na górną część ramienia przedstawia umięśnionego anioła skąpanego w promieniach słońca padających z niebios. Jego ciało jest mocno cieniowane, sprawiając wrażenie, że jest wykuty z kamienia. Cieniowanie i liniowanie wieńczą realizm dzieła.

Ten anioł inspirowany jest Matką Teresą. Jej wyciągnięte dłonie symbolizują ochronę i akceptację. Spoczywa pośrodku pleców, a jej szczegółowe skrzydła wyciągnięte są w stronę barków. Jej szata jest starannie cieniowana w typowym stylu New School.Anioł siedzi po turecku obejmując kolana ramionami na tym tatuażu w stylu surrealistycznym. Jej ciało i suknia rysowane są w połączeniu stylów Water Color i Realism, nadając jej bardzo surrealistyczny wygląd. Jej skrzydła tuszowane są delikatnymi szarymi liniami. Jej aureola wytłoczona jest w pastelowej szarości.

Ten tatuaż męski zawiera anioła w centralnej części rękawa na biceps. Tuszowana jest w stylu New School, jej skrzydła otulają jej ciało. Trzyma zwój i spogląda znad skrzydeł w otaczających ją czerwonych promieniach światła. Pojedynczy gołąb lata ponad nią, wieńcząc dzieło.Mocno umięśniony anioł dzierży miecz miażdżąc stopą groźnego wroga w tym pomyśle na tatuaż mięśnia naramiennego. Promienie światła lśnią z powyższych chmur, a średniowieczna szata anioła powiewa na wietrze. Cieniowanie i detale tatuażu wykonane są w typowym stylu New School.

Anioł uwięziony jest w miłosnym objęciu diabła w tym kawałku na biceps. Jej skrzydła tworzą prawą stronę serca; skrzydła diabła formują lewą stronę serca. Jego twarz liniują złowieszcze detale; jej twarz liniuje błogość. Tatuaż ten przedstawia równowagę dobra i zła.

Ten męski tatuaż na całe plecy zawiera posępnie wyglądającego anioła. Nosi kaptur na twarzy i trzyma w dłoniach szczegółową czaszkę. Jego skrzydła liniuje cień, a jego szata jest poszarpana i zniszczona. Otacza go złowieszczo cieniowana ciemność.Ten tatuaż na łydkę przedstawia anioła w stylu ilustracyjnym trzymającego łańcuch w jednej dłoni oraz włócznię w drugiej. Jego skrzydła rozciągają się z tyłu. Jest cieniowany i zaciemniony, by wyglądał na wykutego ze skały. Pełne linie wiatru wieńczą dzieło.

Ten epicki kawałek na całe plecy to super pomysł na tatuaż dla facetów pragnących iść na całość albo wcale. Na górze pleców niebo pęka na kawałki, wylewając promienie niebiańskiego światła. Anioł płci męskiej unosi się poniżej, z pięści promieniują mu pioruny. Wylatuje z czarnej dziury niszczącej most Golden Gate w San Francisco poniżej. Całość pełna jest detali i cieniowania.