Chmura – wzory tatuażu

Wzór chmur staje się coraz bardziej popularny wśród tatuatorów. Wiele tatuaży z chmurami jest wykonana w czerni, ale są też w innych kolorach. Reprezentują niebo lub duchowość, są inspirujące, piękne i skłaniają do namysłu. Takie tatuaże są coraz bardziej popularne wśród mężczyzn, bo pokazują, że są oni zarówno wrażliwi jak i silni, zmieniając się jak niebo. Tatuaże z chmurami są świetne dla kogoś, kto robi swój pierwszy tatuaż. Oto kilka wzorów, które warto przemyśleć.

Tatuaż ze słońcem i chmurami

Świetna prezentacja wizualna słońca, która jest tak prosta, że każdy tatuator ją odtworzy, kontrast ciemnych chmur i złotego słońca robi niesamowity efekt. Tatuaż może się znajdować na ramieniu, nodze, bicepsie lub klatce piersiowej. Możesz dodać mu kolorów, aby naprawdę się wyróżniał.

Możesz też spróbować zrobić mniejszy tatuaż ze słońcem i chmurą na przedramieniu, albo chmurę burzową. Tatuaże z chmurami z okiem, które wszystko widzi sprawiają wrażenie, że coś nas ciągle obserwuje, ale bez strachu. Świetny pomysł na tatuaż dla mężczyzny.

Tatuaż z chmurami i błyskawicami

Popularny i dynamiczny wzór, czyli tatuaż z chmurą i błyskawicami. Dla tych, którzy kochają burze. Możesz go zrobić na nodze, przedramieniu lub ramieniu. Upewnij się, że tatuator umie dobrze rozmyć chmurkę, aby nie była zbyt zbita.

Tatuaż z małą niebieską chmurką

Mniejszy i delikatniejszy tatuaż może być po prostu niebieską chmurką, enigmatyczną i nietypową. Możesz ją tak pokolorować, żeby to wyglądało jakby słońce chciało przez nią wyjść.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Jeśli szukasz ciekawego tatuażu, może to jest to. Pokrywa całe ramię, wyróżnia się dzięki ciemnemu atramentowi, jest świetny dla mężczyzn kochających duże wzory. Intrygujące wzornictwo daje większy efekt surrealizmu.

Tatuaż z chmurą symbolizuje transformację i chęć zmiany. Nic tego lepiej nie reprezentuje niż ten uroczy obrazek. Chmurka jest prosta, ale to kolory sprawiają, że jest unikatowy.

Oto jeden z najfajniejszych tatuaży z chmurką, ten ukazuje burzę miłości. Wzór jest prosty, to kolory sprawiają, że się wyróżnia. Szara chmurka i brązowe serce skupiają uwagę na żółtych błyskawicach pokazujących miłość.Ten świetny tatuaż na przedramieniu jest jednym z najlepszych jakie możesz zrobić. Niesamowita mieszanina kolorów, od żółci po czerń – nie można oderwać wzroku. Co więcej, zawiera bardzo dużo pięknych szczegółów.

Czemu wciąż powtarzać komiksowe chmurki, kiedy można mieć prawdziwszą? Tatuaż ma kolory nieba, puste przestrzenie prezentują chmury.Unikalny pomysł na tatuaż w kształcie chmurki. Pokrywa przedramię, jest zrobiony w czerni i pokazuje stylowe symbole niebiańskie. Dokładne cieniowanie sprawia, że wszystko jest jeszcze piękniejsze.

Nie ma lepszego sposobu na uczczenie ukochanej osoby, niż wytatuowanie jej. W ten sposób zawsze będzie z Tobą. Tatuaż z imieniem ukochanej na chmurce ukazuje spokój i niebiańską opiekę, którą ta osoba dostaje będąc częścią Twojego życia.

Ten mały tatuaż jest niesamowity. Jest dla mężczyzn, którzy nie szukają dużych tatuaży, jest jednym z najlepszych. Cały zrobiony w czerni, zwraca na siebie uwagę, ale jest na tyle mały, że łatwo można go zakryć.Chmura z padającym deszczem jest idealnym symbolem transformacji. Pokazuje chęć bycia zawsze na szczycie. Ten prosty czarny tatuaż na nadgarstek jest idealną formą prezentacji, co o sobie myślisz. Ale to nie wszystko – on po prostu świetnie wygląda!

Jeśli zastanawiasz się, jaki tatuaż najlepiej by Ci pasował, ten na pewno będzie. Niebieskie chmurki na ramieniu i białe ptaszki ukazujące spokój i całkowitą wolność od ziemskich zachcianek. Ten piękny tatuaż ukazuje duchową naturę człowieka.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: