Chmura – wzory tatuażu

Jeden z najfajniejszych pomysłów na tatuaż. Czarny, ukazujący scenę z życia. Pokazuje marynarza na małej łódce, płynącego bezpiecznie w jasnym świetle księżyca. Nieopodal znajduje się latarnia morska i zza rogu widać chmury, pokazuje to przezwyciężanie przeszkód.

Chmury to symbol transformacji – niezbędny element przeżycia i sukcesów. Co więcej, mają one też powiązania duchowe jak i cielesne. Jeśli chcesz to podkreślić, odpowiedzią może być cudowny tatuaż z chmurą na ramię!

Podczas gdy ciemne chmury mogą symbolizować przeszkody, błyskawica może oznaczać nadzieję na światełko w tunelu. Ukazuje to wszystkie piękne rzeczy, z którymi możesz się spotkać. Ten cudowny tatuaż zawiera ciemną chmurę, przez którą błyskawica jeszcze bardziej się wyróżnia.Ten tatuaż przedstawia niebiosa, te duchowe. Klepsydra symbolizuje nasz policzony czas na Ziemi, a dokładnie wytatuowane chmury łączą Twoją ziemską duszę z Bogiem.

Jeśli lubisz artystyczne tatuaże, ten Ci się spodoba. W kontraście do chmur i fal widnieją ostre, proste budynki. Ukazuje to siłę natury, scenę z pandemonium. Cały czarny, idealny dla ludzi z wewnętrznym chaosem w głowie.Tatuaż z chmurami i gołębiami symbolizuje chęć wolności, chęć otwartej przestrzeni. Z drugiej strony, wolność nie może być osiągnięta bez spokoju, więc gołębie, czyli ptaki przewodnicy, pokazują drogę do wewnętrznej wolności.

Minimalistyczny wygląd potwierdza, że często mniej znaczy więcej. Oto prezentacja ukrytej siły leżącej za spokojną chmurką. Błyskawice, symbol Boga, są wśród wszystkich z nas, ale tylko prawdziwy człowiek może je kontrolować i być spokojny jak chmurka.

Kolejne minimalistyczne dzieło sztuki, które pokazuje deszcz padający z chmury. Symbolicznie chmura z deszczem jest archetypem człowieka silnego gotowego na wielkie działania. Niebieski kolor nadaje charakteru ukazującego życie, które daje nam woda.Ta chmurka pokazuje dzikie i nieokiełznane siły natury, które są ambiwalentne w stosunku do ludzi. Chmura jest spokojna i w zgodzie z naturą, ale w głębi ma w sobie moc niszczących błyskawic. Tylko miłość jest w stanie to zwalczyć.

Stylowy tatuaż z chmurą dla mężczyzn, który przypomina nam sztukę Gustava Dore. Te chmury ukazują czystą siłę, która w nas tkwi – spokojną i szczęśliwą, ale czasem bezlitosną jak pioruny.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: