Chmura – wzory tatuażu

Ten tatuaż jest dla ludzi, którzy chodzą z głową w chmurach. Styl kreskówkowy pokazuje, że musimy zostać dziećmi w naszych sercach i podążać za naszymi marzeniami, które niekiedy są tak wysoko jak chmury na niebie.

Surrealistyczny tatuaż, w którym słowa ze sobą kolidują, jest pięknym kontrastem między szarymi a czarnymi liniami chmur, deszczu i kubka, pięknego złotego koloru błyskawic. Pokazuje, że każdy deszcz i zły okres przynosi złote dni, spokój i powodzenie.

Ten tatuaż z chmurą pokazuje scenę jak z Biblii, gdzie promienie słoneczne przechodzą przez chmury. Ptaki prezentują nowy dzień i odrodzenie, które jest samym słońcem. Ten tatuaż ma piękne znaczenie – że po każdym ciężkim okresie w życiu przychodzi słońce.Ten tatuaż ukazuje nam całą historię, łódka zagubiła się podczas burzy, ale została uratowana przez gołębia, który znał drogę. Nawiązuje to do historii biblijnej o Noem, który był uratowany przez gołębicę pod koniec wielkiej powodzi.

Prosty wzór bazuje na eleganckich kontrastach. Chmury i burza prezentują wielkie siły natury, których człowiek nie pokona – każda walka przeciwko naturze kończy się przegraną.Ten tatuaż z chmurą jest świetny dla tajemniczych mężczyzn, którzy ukrywają swoją wielką chęć wiedzy i przygody i umieją być skryci. Tłumią swoją siłę i głód w trójkącie, przez co są jeszcze bardziej atrakcyjni i tajemniczy.

Kolejna scena świadcząca o tym, że w każdym niebezpieczeństwie i trudności jest nadzieja. Znowu gołębie walczą z chmurami, a wszystko to jest pokazane kontrastem pomiędzy szarością chmur i bielą gołębi.

Ten tatuaż łączy w sobie minimalizm z pięknem kolorów, czerwienią, żółcią i czernią, co ukazuje piękno życia. W tym tatuażu równowaga jest tam, gdzie przeciwne siły w życiu razem funkcjonują.Złote promienie są tłumioną siłą, która jest za chmurami. Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale leży to w scenerii świata, jest to prosta wskazówka, jak piękno może być ukryte.

Prosty i minimalistyczny wzór, ale wciąż ciekawy. Przypomina czasy dzieciństwa, kiedy nasze rysunki tak wyglądały. Ten tatuaż mówi, jak ważne jest, aby wciąż mieć w sobie cząstkę dziecka, zwłaszcza żyjąc w okrutnym świecie dorosłych.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: