Chmura – wzory tatuażu

Interesujący tatuaż nawiązuje do znanej piosenki „Stairway to heaven”; te schody idą aż do nieba, są naszą drogą do spełnienia marzeń i przypomnieniem, że wszystko, w co wierzymy jest możliwe. Prosty wzór i czytelne przesłanie.

Mieszanina szarości i czerni pokazuje nam prosty obraz deszczu kapiącego do filiżanki. Ten tatuaż pokazuje nam, że musimy korzystać ze wszystkiego co daje nam życie, nawet z tych złych i smutnych momentów.

Uroczy tatuaż z wielkim przesłaniem, inteligentny i zabawny. Z dziecięcym i niewinnym wzornictwem, przypomina nam o uśmiechu, nawet w gorszych czasach w życiu, bo zawsze jest jakaś suszarka, która przegoni ciemne chmury.Dynamiczna kombinacja kolorów daje nam wrażenie, że błyskawice przecinają ciemne chmury. Ciekawy tatuaż dla mężczyzn, którzy chcą wykorzystać swoją energię do stworzenia czegoś pełnego znaczenia i piękna.

Kolejny tatuaż bazujący na kontrastach – biały i czarny, chmury i gwiazdy. Ten prosty, ale głęboki wzór mówi nam, jak bardzo musimy balansować przeciwieństwa w życiu i że musimy wiedzieć jak sobie z nimi radzić.Ten tatuaż ukazuje parasol i kapiący deszcz. Jest dziecinny, prosty, ale też jest pięknym symbolem: pokazuje, że z każdej sytuacji istnieje wyjście.

Interesujący wzór bazujący na kontraście pomiędzy złotym Buddą i szarymi chmurami za nim. Prosta wiadomość bazująca na buddyzmie, która mówi, że nasza boska natura leży w człowieku i że możemy dosięgnąć tego stadium, jeśli wierzymy i próbujemy.

Śliczny tatuaż oparty na fiolecie i niebieskim. Oprócz chmur są tu także nuty, ukazujące piękno melodii, tak podobne do natury i chmur. Ten tatuaż jest dla artystów.Kolejny prosty wzór, który obudzi w Tobie dziecko. Ta chmurka, choć prosta i minimalistyczna, przypomina, że wszystko co dobre w życiu jest proste i jak ważne jest w życiu cieszyć się chwilą.

Ciekawy tatuaż z chmurą, który składa się z kształtów chmury i interesujących symboli. Czy to Ikar czy lucyfer? Niemniej jednak, ten ciekawy wzór przypomina nam, że każdy ma swoje wzloty i upadki, ale porażki nie mogą nas zniechęcić do spełniania swoich marzeń.