Cytaty – wzory tatuażu

Te słowa mówią, że życie czasem może być udręką. Napisany grubą kursywą tatuaż jest dobrym przypomnieniem dla ludzi zmagających się z problemami w życiu.

Ten tatuaż to prawdziwe 2w1! Dwa cytaty, każdy na jednym ramieniu, oba napisane kursywą z falowanymi liniami wychodzącymi z dużych liter podkreślającymi słowa. Idealny, jeśli szukasz motywacyjnego cytatu na każdy dzień.

Ten śmieszny tatuaż zawiera słowa „Chin Up” („Bądź radosny”) w nowoczesnej, wytłuszczonej czcionce. Na tym obrazku umieszczony jest pod brodą, aby pamiętać, żeby zawsze trzymać ją wysoko w górze, nawet w złe dni.Duży tatuaż, do którego została użyta piękna czcionka z kursywą, aby przypomnieć, że złe czasy miną. Ten tatuaż rozciąga się od ramienia do ramienia w kształcie lekkiego łuku.

Ten tatuaż wykorzystuje cytat z Piotrusia Pana, znanej książki dla dzieci o chłopcu, który nigdy nie dorósł. Nadrukowane w czarnych małych literach, nowoczesne, idealne dla większych powierzchni.Ten szczegółowy tatuaż łączy słowa i obrazy. W delikatnej kursywie słowa „Only the Strong Survive” („Tylko silni przetrwają”), a poniżej i powyżej zakrwawione noże i ciernie.

Ten średniej do dużej wielkości tatuaż zawiera silny cytat o ważności opowiadania się za dobrem napisany cienką czarną czcionką. Idealny tatuaż dla mężczyzn potrzebujących zachęty.

Ten stylowy skrypt zawiera kombinację dużych liter napisanych kursywą z bardziej nowoczesnym, mniejszym skryptem. Cały na czarno, lekko napisany, jest idealny dla mniejszych miejsc.Ten tatuaż jest unikalny i spokojny dzięki swojemu ciemnemu tuszowi i kursywie. Tutaj jest przedstawiony na przedramieniu, najlepiej sprawdza się w małych i średniej wielkości miejscach.

W tej zakrzywionej, ale nowoczesnej czcionce, ten mocno wytatuowany cytat mówi o wszechwiedzącej sile miłości. Idealny dla mężczyzn szukających romantycznego tatuażu, dobry w małych miejscach.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: