Cytaty – wzory tatuażu

Podstawą tego wzoru jest cytat z „Aksamitnego królika”. Tutaj zrobiony w nowoczesnym stylu, cienką czcionką, ten tatuaż jest idealny dla moli książkowych.

Ten inspirujący tatuaż zawiera cytat z Biblii mówiący o ważności nadziei. Wytatuowany czarnym tuszem czcionką z kursywą jest idealny dla mężczyzn szukających odwagi i siły.

Artystyczne wyrażenie najbardziej znanego fragmentu hymnu „Amazing Grace”, wzór obejmuje elementy muzyczne, takie jak nuty oraz słowa hymnu. Dzięki eleganckim liniom obu elementów bardzo pasują do siebie. Tekst napisany kursywą ubogaca całość.Dzięki kursywie ten cytat silnie przypomina o ważności dokonywanych wyborów. Motywująca i inspirująca wiadomość znajduje się na klatce piersiowej, jest w kształcie łuku i jest świetna dla osób lubiących duże wzory.

Ten tatuaż jest idealny na małych partiach ciała, np. na przedramieniu. Cytat jest napisany czarną kursywą. Ciemność tuszu nadaje temu wymiar nowoczesności, świetny dla wszystkich, którzy chcą romantyczny lub inspirujący tatuaż.Ten tatuaż z cytatem ma bardzo silne znaczenie. Jest stworzony dla ludzi, którzy przeżyli wiele trudności, po których stali się lepszymi ludźmi. Jest o znajdowaniu światełka w tunelu i rozwijaniu wewnętrznego piękna i dobroci.

Niewiele ludzi jest w stanie dotrwać w swojej wierze i wartościach niezależnie od wszystkiego. Osoba z takim tatuażem nie idzie na kompromisy. Zawsze szuka prawdy i staje za swoimi prawami niezależnie od sytuacji.

Ten tatuaż z cytatem jest motywujący i inspirujący, nadaje siłę posiadaczowi każdego dnia przypominając jemu lub jej o złożonych obietnicach i przygodzie życia. Jest idealny dla osób kochających przygody i życie.Tatuaże z cytatami dla mężczyzn mogą być w różnych kształtach i rozmiarach. Ramiona tego mężczyzny są na to świetnym przykładem. Możesz mieć tatuaże z cytatami w różnych wzorach i złożyć je w całość, aby ukazać swoją historię.

Taki krótki cytat jest więcej niż wystarczający dla kogoś, kto docenia każdą chwilę. Posiadacz tego tatuażu skupia się na podróży życia bardziej niż na jego celach. Każdy może się od niego uczyć.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: