Czaszka – wzory tatuażu

Na dzień dzisiejszy, czaszka to prawdopodobnie jeden z najpopularniejszych przedmiotów, jeśli chodzi o tatuaże. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, jest duża szansa, że widziałeś już kogoś z takim malunkiem na ciele. Z powodu jej ogromnej popularności, te tatuaże stają się coraz bardziej ”zużyte” i ciężko jest znaleźć takie, które wyglądają naprawdę dobrze. Wiele osób po prostu chce ją mieć, więc idą do pierwszego salonu, który zobaczą i proszą o najprostszą czaszkę. Jeśli się nad tym zastanowisz, nie jest wielką niespodzianką, że nie ma zbyt wiele fajnych męskich tatuaży-czaszek, ale to nadal dość zasmucające. Zwłaszcza kiedy wiesz, że wielu utalentowanych tatuażystów mogłoby zrobić naprawdę wyjątkowy projekt. Jeśli chcesz naprawdę niezwykły malunek na swoim ciele, powinieneś dać sobie czas i uważnie poszukać salonu, w którym zrobią twój wymarzony tatuaż. Ale który tatuaż-czaszka jest dla ciebie najlepszy? Cóż, to w pełni zależy od ciebie, ale weź pod uwagę, że ktoś może naszkicować twój idealny tatuaż o wiele lepiej. Będzie to prawdopodobnie droższe, ale warto wydać trochę więcej pieniędzy, skoro masz to nosić przez resztę życia.

Który tatuaż w formie czaszki powinienem wybrać?

Tak jak każdy inny tatuaż, może on przybrać różne formy i rozmiary, w zależności od stylu danej osoby. Jedną z najlepszych rzeczy, jeśli chodzi o czaszki, jest to, że mogą one być zestawione z ogromną ilością innych elementów, jak skrzydła, kapelusze, płomienie i okulary przeciwsłoneczne. Oczywiście lepiej nie przekombinować, ponieważ jeśli dodasz do czaszki wiele innych rzeczy, będzie wyglądać naprawdę źle.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Czaszka kota opierającego się na boku, dokładnie na czubku ucha człowieka, ze spiczastym uchem zwierzęcia wytatuowanego jako sylwetka w tle. Grzbiet kota przecina tylny zarys konturu ucha, schodząc dalej w dół szyi, aby zmienić się w stylowe litery.

Jeden z tatuaży w formie czaszki, posiadający niezwykłe piękno. Motyle fruwają nad kobiecą czaszką, gdzie wyśmienita ozdoba do włosów okrywa przedni płat a koraliki rozciągają się wszerz, aby opleść ją dookoła i zwisać wdzięcznie na dole.

Ten wzór czaszki na górnej części ręki wydaje się płynąć ze światła i ciemności, reprezentowanej poprzez kształty, które kreślą rękę i kończą się na przegubie. Cała wydrążona twarz czaszki rozbłyskuje na niebiesko.Ten tatuaż na przedramieniu podkreśla okropną, lecz uderzająco piękną twarz czaszki. Wydaje się żyć swoim życiem, z długimi czarnymi żyłami nad i pod zawiłym, delikatnie tatuowanym rysunkiem.

Prawdopodobnie jeden z najlepszych tatuaży-czaszek dla mężczyzn, ten gwiezdny obraz zawiera godną poszanowania czaszkę w koronie, ukazującą jedynie twarz sowy z mocno upierzonymi skrzydłami rozpostartymi wszerz całej klatki piersiowej, ukazującymi feerię kolorów!Tatuaż na górnej części ramienia, czaszka, która pokazuje ogromną głębię, gdy otwiera się i pozwala spojrzeć na to, co kryje się wewnątrz. Twarz pokazuje nagie zęby i utrzymuje jasnozielony ton oczu i nosa, aby złamać otaczające go ciemności.

Współczesny projekt definiuje ten czarno-biały rysunek czaszki o szerokich oczach, idealnym nosie i otwartych ustach. Pokazuje ruch i działanie z wiatrem wydmuchującym małe kości i cząstkami przenoszonymi do czerni nicości.

Obejmujący całe ramię, kreślący boki ciała i klatki piersiowej, ten wzór tatuażu-czaszki oferuje unikalność w każdym aspekcie. Złowrogo wyglądająca czaszka trzyma gałki oczne w lewym, pustym punkcie. Nowoczesne przedmioty są wyryte, takie jak żarówka i telewizor, dopasowane do elementów natury.Czaszka, która posiada o wiele większe znaczenie przy każdym szczególe, wytatuowana na ludzkiej nodze. Zaokrąglona forma pojawia się od głowy do oczu i wydrążonego nosa, ale rozpada się na tyle głowy krusząc się od ust do szczęki.

Ogromna czerwona róża rozkwita swoimi dużymi płatkami delikatnie wkradając się w kruchą czaszkę. Wydaje się delikatnie dbać i kochać promieniującym wibracją kwiatem i wzrostem bogatych zielonych liści wyrastających wokół niego po prawej stronie szyi.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: