Czaszka – wzory tatuażu

Wśród różnych pomysłów na tatuaż dla mężczyzn, czaszka jest dość popularna ze względu na różne znaczenia i zdolność do reprezentowania życia, jak ten spektakularny projekt tybetańskiej czaszki pokrytej najdrobniejszymi szczegółami, liniami, krzywymi i akcentami na każdym calu.

Uderzający tatuaż przedstawiający nie jedną, nie dwie, ale trzy czaszki robiące różne dziwne miny wśród mgiełki i ognistych czerwonych wiatrów. Jest to jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż na klatce piersiowej, który ma oko w centrum przypominające illuminati.

Całe plecy są okryte olbrzymią czaszką, o szerokich, okrągłych oczach, które mają zdumiewającą głębię, nos wyszczególniony do kości, a usta pokryte skomplikowanymi rysunkami. Wynik? Niesamowity trójwymiarowy tatuaż, który daje trwałe wrażenie.Tatuaż złego chłopca, który wcale nie jest taki zły, z delikatnymi kwiatami osadzonymi w oczach czaszki spoczywającej na ramieniu. Obszar czołowy ma kształt tego, co wydaje się być cennym klejnotem, podczas gdy nos i jego mostek posiadają piękne serca.

Szeroka klatka piersiowa jest idealnym miejscem na tatuaż, co widoczne jest w tej małej czaszce zaraz po środku. Długie, eleganckie skrzydła stopniowo rozciągają się od tyłu, aby w pełni ujawnić szczegółowo każde pióro. Nabazgrolone słowa dokładnie pokrywają łopatki.Ciało ludzkie jest przepełnione znaczącym tatuażem z ukoronowaną czaszką, siedzącą na wierzchołku kołnierza na piersi. Kupidyn i wytworna kobieta są widoczni z każdej strony, a druga twarz kobiety leży na ramieniu.

Od czubka ramienia, w dół przez przedramię, do dłoni, czaszka, która pojawia się rozżarzona gniewem lub ognistym wzruszeniem, doskonale komponuje się z niezliczoną liczbą innych twarzy i stworzeń, w całości wytatuowana jak arcydzieło na płótnie.

Nic nie może być bardziej genialne niż ponadczasowa róża, jak ta w tym tatuażu w odcieniach czerni i bieli. Doskonale uzupełnia gorący obraz czaszki w ciemniejszym odcieniu, która promieniuje ciepłem z głęboko świecącego żółtego wewnętrza.Specjalny czar czaszki, owiniętej różami i żyjącymi stworzeniami, czyni z niej najlepszy pomysł na tatuaż, o których można pomyśleć. Ten projekt obejmuje całą klatkę piersiową ptakiem i dużym księżycem, a delikatna czaszka pokrywa większość brzucha.

Nie można niemal odróżnić tatuażu od obrazu w tym wspaniałym dziele sztuki. Faliste linie otaczają czaszkę, która wydaje się być umieszczona w większej czaszce, obejmującej każdy centymetr szyi, idąc w dół klatką piersiową z orłem na środku i dwoma pięknymi kobietami z każdej strony.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: