Czaszka – wzory tatuażu

Ta para pomysłów na tatuaż-czaszkę jest całkiem zabawna i dziwna z czaszką mężczyzny i kobiety na każdym przedramieniu. To nie jest zwykła czaszka, ale wypełniona ozdobną biżuterią, atrakcyjnymi figurami i ozdobami. Nic dziwnego, że para wydaje się być szczęśliwa.

Tajemnice śmierci i nocne stworzenie, jakim jest sowa stanowią doskonałą kombinację w tym czarno-białym rękawie. Czaszka charakteryzuje się techniką dotwork i bogatą, ziarnistą strukturą z długimi, ostrymi zębami, uzupełnioną dużą różą i żyłymi liśćmi.

Jeden z najfajniejszych tatuaży strategicznie umieszczony na dłoni, tak, że tworzy niesamowitą maskę, gdy umieszcza się ją na twarzy. Nos jest odpowiednio wyśrodkowany, a usta z zaciśniętymi zębami wraz z kwadratowymi szczękami są całkiem realistyczne.Czaszka w diademie z krzyżem na wierzchu daje wrażenie silnego i szanowanego, prawdziwego króla. Karty do gry i kwiaty otaczają wydrążoną kość w miękkich, różowych odcieniach, ukazując luksusową atmosferę dopasowaną do godności królewskiej.

Niedokończony, ale sprawiający pozory całkowicie wykończonego w niepowtarzalnie piękny sposób, obraz stanowi część tatuażu pół czaszki, która ozdabia przedramię. Ta czaszka pokazuje tylko część swojej twarzy z szeroko otwartymi ustami, a szczęka opada, dopasowując się do znalezienia jej drugiej części lub osadzonej na przedramieniu par.Tatuaż czaszka jest narysowany na całym przedramieniu aż do tyłu dłoni. Posiada kilka dobrze zaprojektowanych kwiatów na całej długości, ale na końcu, z tyłu dłoni, jest dobrze dopasowana ludzka czaszka.

To niesamowity tatuaż 3D zajmujący całe ramię od ramienia do łokcia. Oczy i otwory usta są zabarwione na czerwono, ma także zęby. Czaszka posiada również kontury 3D.

To niesamowity tatuaż-czaszka z efektem 3D, który zajmuje całe ramię i rozciąga się ku klatce piersiowej. Górne ramię jest pokryte czaszką, której oczodoły i usta są w kolorze czerwonym, niektóre zęby pozostały na miejscu, a na klatce piersiowej jest portret mężczyzny.Na pierwszy rzut oka możesz nie wiedzieć, że to czaszka. Jest ona zaprojektowana przy pomocy rysunków liści, diamentów i innych ładnych kształtów. Czarny tatuaż pokrywa całą górną część ramienia.

Piękny tatuaż 3D jest narysowany wokół ramienia. Posiada czaszkę, która chwyta różaniec zębami. Poniżej znajduje się duże oko z ostrymi rzęsami. Są także inne rysunki, takie jak włoski zegar i korzenie drzew.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: