Czaszka – wzory tatuażu

Jest to jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż w formie czaszki. Masywny tatuaż, który rozciąga się od szyi do pasa. Posiada dużą czaszkę i dwie małe po jej obu stronach. Na czole czaszki jest włoski zegar.

Tatuaż 3D jest narysowany w połowie drogi od przedramienia do tylnej części dłoni. Jest głównie czarny, ale oczy i otwór nosa są zielone. Posiada czarne cieniowania na całości, a czaszka zajmuje cały tył dłoni.

To niesamowity pomysł na tatuaż czaszkę, który zajmuje całe plecy mężczyzny, w tym ramiona. Plecy są pokryte dużą czaszką, na szyi jest muszka, męską twarz na lewym ramieniu i inne znaki na prawym ramieniu.
To jeden z najpiękniejszych tatuażów-czaszki dla facetów. Tatuaż 3D zawiera przerażającą czaszkę, otoczoną czerwonymi różami i różnymi liśćmi. „Uśmiechnięta” czaszka jest narysowana na górnej części ramienia.

Kolorowy tatuaż jest ciągnie się od ramienia w stronę klatki piersiowej mężczyzny. Czaszka jest narysowana na górnej części ręki w pobliżu ramienia. Przedłużenie ku klatce piersiowej wygląda jak coś w rodzaju węża, który przenika czaszkę przez jedno oko.Wspaniały tatuaż dla mężczyzn, które zajmuje cały obszar od szyi aż do łokcia. Czarny tatuaż 3D posiada straszną czaszkę, która jest wzmocniona listkami, piórami i skrzydłami na szyi i łokciu.

Pomysły tatuażu 3D dla mężczyzn są po prostu niesamowite. Potwierdza to ten narysowany na ramieniu. Posiada ona rozkładającą się czaszkę, w której znajduje się piękny krzyż. Końce krzyża wystają z ust, oczu i czoła.

Jest to jeden z najbardziej genialnych pomysłów na tatuaż dla mężczyzn. Jest umieszczony po lewej stronie klatki piersiowej. Posiada głowę lwa pochłaniającą ludzką czaszkę. Usta czaszki mają zęby i są szeroko otwarte, jakby krzyczały.Tatuaż 3D przebiega od przedramienia do palców. Ma dwie czaszki, jedną na przedramieniu, drugą na odwrocie dłoni. Na palcach ma zapisane czarne znaki a na kostkach cyfry.

Wspaniały tatuaż 3D jest narysowany na całym ramieniu. Posiada czaszkę ze ściśniętymi górnymi i dolnymi zębami. Jest otoczona ręką trzymającą kij i listkami. Oczy i pozorny uśmiech są dość straszne.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: