Czaszka – wzory tatuażu

Tatuaż 3D jest narysowany na ramieniu mężczyzny. Posiada szczerzącą się, jednooką czaszkę, która jest częściowo ukazana. Czaszka znajduje się w podartym kapturze. Poniżej znajduje się ręka kościotrupa, który trzyma cztery karty asa.

Tatuaż narysowany jest na całej górnej części ciała. Główny obraz znajduje się na klatce piersiowej – szkielet górnej części ciała, ze zgiętym ramieniem. Na ramieniu jest mała czaszka, a na rękach inne ozdoby.

Tatuaż obejmuje rękę od ramienia do nadgarstka po obu stronach. Górne ramię pokryte jest czaszką z kwiatem na czole. Jest oko o długich rzęsach, które jest narysowane na łokciu i inne dekoracje na pozostałych częściach.Kolorowe tatuaże są narysowane na przedramionach obu rąk. Jedna ręka ma twarz kobiety, a druga ma czaszkę. Czaszka jest zaprojektowana z wykorzystaniem kwiatów jako oczu, zamka jak zębów i serca jako nosa. Ma także dużo liści.

Jest to obraz sowy, zaprojektowany przy użyciu kwiatów. Jest narysowany na przedramieniu. W brzuchu sowy można dostrzec czaszkę. Oczy czaszki są kwiatami i mają zamknięte usta z doskonałymi zębami.Cóż za kreatywny tatuaż 3D narysowany na całej klatce piersiowej mężczyzny. Posiada dużą czaszkę trzymaną w dłoniach. Inne trzy ręce zamykają usta i oczy. Na żebrach znajdują się dwie inne czaszki.

Piękny tatuaż narysowany jest na ramieniu. Posiada czaszkę z dziwnymi zębami i otwartymi ustami. Jest otoczony pięknymi dekoracjami i okiem pod nimi. Czoło czaszki ma strzałkę i kilka drobnych wzorów.

Fantastyczny tatuaż wygląda jak logo. Kolorowe logo jest narysowane na szyi. Czaszka ma czerwony kwiat na czole, niebieskie pióra po bokach i spiralną wstążkę poniżej napisu, Joel. Czaszka nie ma dolnej szczęki.Wspaniały tatuaż jest narysowany z boku szyi, aż do głowy. Posiada czaszkę z zębami i szeroko otwartymi ustami. Czaszka otoczona jest pięknymi kwiatami i listkami. Kwiat jest naszkicowany z tyłu głowy.

Jest to zbiór tatuaży, które są narysowane na szyi i całej klatce piersiowej. Szyja ma fantazyjne ozdoby, a klatka piersiowa zawiera rzeczy takie jak ludzka czaszka, mikrofon, skrzydła i głośniki. Człowiek i kobieta połączeni są sercem i krzyżem.