Dłoń – wzory tatuażu

Ten tatuaż na rękę z czaszką wykonany jest na przedramieniu i dotyka każdego palca. Ten epicki pomysł na tatuaż przedstawia ludzką czaszkę szczerzącą ostro widoczne zęby i jest idealnym męskim tatuażem na rękę.

Jest to bajerancki tatuaż 3D na rękę zajmujący całą górę dłoni. Ten wzór tatuażu na rękę z kwiatem zaprojektowano wyjątkowo by tworzył spiralny kwiat 3D z cyframi rzymskimi. Palce mają też litery co może się wydawać symboliczne.

Jest to niesamowity wzór tatuażu 3D z czaszką jak u kota zajmujący całą górną część ramienia w stronę wierzchu dłoni. Bystre błękitne oczy zajmujące górną część dłoni są niczym u kota w ciemności.Gdy się myśli o unikatowym męskim tatuażu na rękę, ten bardzo unikatowy wzór tatuażu 3D z kwiatem przychodzi na myśl. Jest bardzo atrakcyjny na pierwszy rzut oka. Przypomina kwiat róży swymi spiralnymi płatkami zajmującymi całą dłoń. Ciemne tło kwiatu nadaje mu unikatową jakość 3D.

Są to oba męskie tatuaże 3D na rękę. Ten na prawej dłoni przedstawia kwiat zajmujący cały wierzch dłoni, nadając mu ostry unikatowy wygląd. Ten na lewej po przyjrzeniu się uważnie przedstawia ludzką twarz o długich włosach i długiej brodzie ciągnącą się do palców.Oto wyjątkowo zaprojektowany bardzo unikatowy pomysł na męski tatuaż 3D na rękę. Przedstawia ludzką twarz bądź może wampirzą ze względu na plamy krwi wokół ust i podbródka. Wyłupiaste oczy oraz zgrzytające splamione zęby tworzą straszny wygląd.

Jest to świetny element tatuażu 3D skanu. Szkieletowy tatuaż pokrywa cały wierzch dłoni, tworząc epicki skan 3D szkieletu. Rozciąga się na palce, przedstawiając kości palców.

Jest to mały tatuaż na prawej dłoni przedstawiający krzyż blisko stawu kciuka, to mały tatuaż lecz sprytnie wyjątkowy i jeden z najlepszych męskich tatuaży na rękę.Jest to ekstremalnie jedyny w swym rodzaju tatuaż 3D przedstawiający ludzką czaszkę. Tatuaż z czaszką na dłoń z szeroko otwartymi ustami odsłaniającymi zęby jest wyjątkowo uformowany, pokrywając cały wierzch dłoni. Niższa część czaszki odsłania ludzkie usta oraz symboliczne litery na palcach.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: