Dłoń – wzory tatuażu

Jest to komplementujący tatuaż dla facetów. To bystry tatuaż 3D przedstawiający dziki kwiat. Jeśli przyjrzeć się z bliska, w środku kwiatu widać oko. Palce z wyjątkiem kciuka mają cyfry,(1982) zapewne oznaczające czyjeś urodziny.

Pomysły na męskie tatuaże 3D na rękę są wprost niesamowite! Tatuaże na rękę to wyjątkowo fascynujący widok jak widać w tym tatuażu 3D na obie ręce. Tatuaż może przedstawiać dzikie kwiaty pokrywające górną część ramienia tuż przez styk palców by wywołać czysty wzór tatuaży..

Jest to jeden z najgenialniejszych pomysłów na tatuaż, jakie designer tatuaży może wymyślić. Pokrywa obie ręce od przedramienia po palce. Bliższe spojrzenie na górną część ramienia ujawnia ludzką twarz, zapewne kobiety z długimi włosami. Serce kupida na górnej części ręki czyni go bardziej atrakcyjnym i wyjątkowym, tatuaż na rękę który warto wypróbować.

Ten tatuaż 3D pokrywa wierzchy obu dłoni oraz palce. Jest również tatuaż z jakby kwiatem na górnej części dłoni z innym kolorem i literami na każdym palcu z jakimś symbolem opisującym dany obiekt.Cudowny tatuaż 3D narysowany jest na całej górnej części ramion aż po palce. Cały tatuaż na rękę kolorowany jest różnymi barwami, a wierzch dłoni przedstawia oko Horusa dające bystry urok. Na przedramieniu jest czerwony kwiat.

Kreatywny tatuaż 3D wykonany jest na górnej części męskiego ramienia aż do nadgarstka i palców. Na wierzchu dłoni jest najpewniej imię osoby, a przedramię przedstawia piękne dekoracje przypominające dzikie kwiaty.Tatuaż narysowany jest na całym wierzchu dłoni i zapewne całym przedramieniu. Przedstawia wzór dekoracji kwiatowych z jakby cegiełkowym wzorem na przedramieniu, robiąc całkiem spore wrażenie.

A więc jest to wyjątkowy trendy tatuaż zapewne zaprojektowany dla panów i pań ze względu na swe epickie dekoracje. Tatuaż z wielkim kwiatem pokrytym niebieskimi koralikami wyjątkowo pokrywa górną część ramienia. Bliższe spojrzenie ujawnia klucz z jakimś znaczeniem dla całego tatuażu na rękę.

Kolorowe tatuaże wykonane są na męskich dłoniach. Na jednej ręce jest obraz jakby smoka z szeroko otwartą paszczą, a druga ręka zawiera twarz lwa.Jest to kolejny tatuaż 3D pokrywający całą dłoń poza palcami. Tatuaż przedstawia roślinę z zasłoną w tle wokół stawów palców.

Cóż za kreatywny tatuaż 3D wykonany na dłoni! Ten epicki i wyjątkowo zaprojektowany tatuaż przedstawia czaszkę podobną do sępiej leżącą na dwóch księgach i pióra poniżej. Obok ptasiej głowy płonie świeca.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: