Dłoń – wzory tatuażu

Dla wielu musi to być straszny tatuaż na rękę lecz jego niezaprzeczalnie atrakcyjna forma czyni go wartym uwagi. Głowa niczym u pytona wykonana jest na wierzchu dłoni z wysuniętym językiem i długimi ostrymi zębami. Powyżej jest wiele węży, wszystkie zielone i z wystającymi kłami.

Fantastyczna pozycja obowiązkowa tatuażu na rękę jest dziełem twórczego umysłu! Tatuaż wykonany na całej górnej części ramienia aż do palców ma różne kolory z różnymi obrazami. Jednym z obrazów jest wiele gwiazd rozrzuconych po ramieniu, głowa lwa o bystrych oczach i skrzydłach nietoperza widoczna jest koło łokcia. Koło lwiej głowy jest wielka czerwona diamentowa gwiazda a także ludzka czaszka. Jest to tatuaż na rękę z wieloma elementami i dekoracjami a wykorzystanie różnych kolorów przyciąga wzrok jeszcze bardziej.

Uroczy czerwono-czarny tatuaż wykonany jest na dłoni i przedstawiać może serce. Poniżej wypisane jest słowo “wytrwałość” zapewne przekazujące pewną wiadomość. Tuż poniżej szyi mężczyzny jest kolejny tatuaż z kolejnym słowem, lecz częściowo zasłoniętym.



Jest to dla wielu z pewnością godny podziwu tatuaż na rękę. Tatuaż 3D pokrywa cały wierzch dłoni aż do palców i przedstawia orła z amerykańską flagą w tle. Jego niebieskie pióra poniżej szyi i czarne pióra tuż poniżej czynią go wartym tatuażu w stylu 3D.

Jest to tatuaż na rękę pokrywający cały przód dłoni oraz nadgarstek. Wykonany jest przy użyciu głównie czarnego tuszu i odrobiny jasnoczerwonego tuszu. Śmiałemu designowi na rękę towarzyszą gwiazdy na nadgarstku.



Dwa oddzielne designy. Jedna dłoń pokryta jest śmiałym designem roślinnym. Druga dłoń zawiera zegar. Każdy palec ma mały wzór koło knykcia: Piorun, znak dolara, fleur de lis, 3, oraz serce z dziurką od klucza.

Jest to jeden z moich ulubionych pomysłów na tatuaż na rękę. Duża, realistyczna głowa niedźwiedzia grizzly pokrywająca cały przód dłoni. Troska o detale (spojrzenie oczu, kły, język, itp.) jest wyjątkowa.

Uwielbiam użycie śmiałych kolorów w tym designie. Paleta kolorów zawiera różne odcienie czerwieni, błękitu, różu, żółci i bieli. Gdy spojrzysz na niego, ujrzysz rogi, oczy, i inne kształty graficzne. Bardzo artystyczne.



Jest to prosty, lecz potężny wzór tatuażu na rękę. Każda dłoń zawiera jednego ptaka zajmującego około pół przodu dłoni. Każdy ptak wykonany jest głównie w ciemnej zieleni, choć użyto wielu odcieni. Pióra pokazują wiele głębi.

Ten pomysł na tatuaż na rękę przechodzi prosto do rzeczy. Wykonany w całości czarnym tuszem, każdy palec ma unikatowy obraz wykonany od podstawy palca po knykieć (nie pokazano kciuka): Słup fryzjerski, nożyczki, grzebień i maszynka do strzyżenia.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: