Dłoń – wzory tatuażu

Jest to kolejny mały, czarny wzór położony na przedzie dłoni. Ten wzór położony jest u podstawy palca wskazującego i zawiera prostą, graficzną koronę z pięcioma punktami między podstawą a górą.

Ten wzór leży na górnej (przedniej) stronie nadgarstka i wydaje się mieć tylko cal lub dwa w poprzek. To prosty wzór graficzny w samej czerni. To okrągłe koło kolczaste z czterema szprychami i małą piastą.

Jest to klasyczny wzór kotwicy, położony na przedzie dłoni między podstawą kciuka i podstawą palca wskazującego. Trudno powiedzieć, czy tusz jest ciemnoniebieski czy czarny, ale sądzę że niebieski, co potęguje klasyczny klimat marynistyczny.Ten mały, graficzny wzór położony jest między podstawą małego palca i kości nadgarstka. Wykonany jest cały w czerni i wygląda trochę jak małe kawałki splecionego drutu kolczastego, ale niezupełnie.

Ten tatuaż, położony na przedzie dłoni między podstawą kciuka i palca wskazującego, to klasyczny krucyfiks z ciałem Jezusa Chrystusa wiszącego na krzyżu. Jak na taki mały wzór, artysta wykazuje dosyć misterną pracę.Ten wzór pokrywa większość przedniej części dłoni i wszystkie cztery palce (kciuka nie pokazano). Zdjęcie nie pokazuje jak daleko za nadgarstek ciągnie się wzór. Gałęzie czarnego drzewa wyglądają prawie jakby narysowane czarnym długopisem.

Jest to mocny wzór graficzny ciągnący się wzdłuż palca wskazującego na przód dłoni i dalej do nadgarstka. Wykonany w samej czerni, punktem skupienia jest pentagram osadzony w serii wzorów kończącej się iglicą biegnącą do czubka palca wskazującego.

Ten wzór rozdzielony jest na dwóch palcach różnych dłoni. Gdy dłonie złożone są do modlitwy, dwie połówki łączą się ze sobą, ujawniając czarną tarantulę.Jak poprzedni wzór, ten jest również rozdzielony na dwóch dłoniach. Ten czarny wzór biegnie od podstawy kciuka do nadgarstka. Gdy obie połówki się połączą, widać twarz osadzoną w słońcu lub księżycu z biegnącymi od niej promieniami. Poniżej jest drugi wzór.