Drzewo – wzory tatuażu

Jest to częściowy tatuaż-rękaw zaczynający się na nadgarstku rozciągającymi się czarnymi i białymi sosnami okalającymi całe ramię. Te sosny są różnej wysokości i sięgają łokcia i wnętrza ramienia. Zawarta jest tu obręcz tuszu wokół nadgarstka z hasłem „Patrz w górę” drukowanymi literami.

Historię dwóch światów reprezentują tatuaże tego mężczyzny. Na szczycie ramienia jest czarno-biała panorama miasta z wieżowcami różnej wysokości. Tuż dokoła całego łokcia znajduje się pierścień słupów telefonicznych i kabli. W drugą stronę, drewniany płot łączy się ze słupami telefonicznymi i widać sylwetki sosen w leśnej scenerii.

Mroczne podszycie zakrywa wnętrze łokcia na tym tatuażu, podczas gdy nagie drzewo wyciąga swe poskręcane kończyny w stronę wnętrza nadgarstka. Z korony drzewa ciągnie się stado lecących wron, wędrując przez nadgarstek.Ten tatuaż z drzewami byłby idealny dla najlepszych przyjaciół bądź braci, gdyż tworzą pełny obraz gdy połączą ze sobą swoje ramiona. Pierwszy tatuaż zaczyna się ciemnym podszyciem na nadgarstku i zawiera sosny różnej wysokości sięgające w stronę gór na horyzoncie. Drugie ramię to druga część obrazu, z drugą stroną drzew i gór.

Natura to serce tego wszystkiego na tym unikatowym wzorze tatuażu z drzewem. Jest czarno-biały i zawiera ludzkie serce ponad nadgarstkiem na wnętrzu ramienia. Realistyczne naczynia krwionośne splątują się z korzeniami nagiego drzewa pełnego gałęzi sięgających w stronę wnętrza łokcia. Na czubku tego drzewa jest mały, pojedynczy kwiat.Ten tatuaż z drzewem owija się wokół ramienia sylwetkami sosen różnej wysokości. Jedno z drzew w grupie jest szczególnie pełne i ma interesujące cieniowanie wokół listowia. Ponad lasem latają orły na tym tatuażu.

Drzewa to idealny temat tatuaży z drzewami, jak widać na tym przykładzie. Artysta wykorzystuje różne odcienie czerni i szarości by stworzyć sosny różnej wysokości wokół całego ramienia. Wyrastają z ciemnej opaski podszycia wokół nadgarstka i sięgają ku łokciowi.

Niedźwiedź to ikoniczny symbol lasu i jest on reprezentowany na tym tatuażu-rękawie. Szczegółowy grizzly wędruje wzdłuż ścieżki tworzącej podstawę wokół nadgarstka. Otacza go las wysokich sosen okalających ramię dokoła na wysokość łokcia.Ten tatuaż z drzewem zawiera mroczne niuanse filmu Hitchcocka. Pokrywa górną część męskiego ramienia olbrzymim, sękatym drzewem sięgającym do księżyca w pełni świecącego z barku. Złowieszcze stado wron lata wokół korony drzewa w mgliste chmury tej księżycowej nocy.

Czasem subtelne obrazy wyrażają spory przekaz, jak ta miniaturowa sosna. Jest tak realistyczna, że można dostrzec igły na gałązkach. Ten konkretny tatuaż wykonany został na męskim przedramieniu, ale pasowałby nieźle gdziekolwiek by go nie chcieć umieścić.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: