Fajne – wzory tatuażu

Kto może powiedzieć nie, tak świetnemu tatuażowi? Jeśli wybierasz duży, ta opcja jest zdecydowanie warta rozważenia. Pomimo pojedynczego motywu, jest niezwykle potężny i bogaty i prawdopodobnie będzie zachwycał każdego, nie wspominając o twoim dobrym samopoczuciu.

Jedno słowo: Comic-Con. Wielkie, żywe kolory tego wspaniałego tatuażu są powodem, dla którego wstaniesz rano, aby stać przed lustrem, podziwiając plecy. Wyobrażasz sobie, że wszyscy twoi ulubieni bohaterowi komiksów zawsze są z tobą?

Więc postanowiłeś zrobić rękaw? Co powiesz na japoński stylem z tradycyjnymi motywami? Bogata historia Japonii, wojowniczy duch i symbolizm na ramieniu. Wyobraź sobie, że zanurzasz się w kulturze japońskiej tylko po to, aby znaleźć w swojej duszy samuraja.Kochasz kości? Pokaż miłość, rozciągnij ją na plecach. To dzieło sztuki tatuażu jest czymś, co wszyscy podziwiają i zawsze będziesz mieć pewność, że ktoś ubezpiecza twoje tyły. Wyobraź sobie założenie koszulki bez rękawów na siłownię.

Smok, potężny klasyk. Prawdopodobnie nie możesz się mylić robiąc smoka. Są szlachetnymi stworzeniami, są potężne i każdy z pewnością jest zainteresowany ich tajemniczą przeszłością. Ten tatuaż jest świetny, ponieważ nie przesadza z kolorem, a jednocześnie oddaje całą wielkość stworzenia.Czy jesteś miłośnikiem psów? Jeśli tak, to jest twój wybór. Prosty, nie bardzo szczegółowy i cieniowany, ale bardzo potężny i okrutny. Ciekawym szczegółem są również róże na szyi psa. Ale czy to róża, naprawdę?

Anielskie skrzydła są również klasyką, które nigdy nie wychodzi z mody. Ten tatuaż pięknie podkreśla sylwetkę pleców i nie ma potrzeby dorabiania dodatkowej historii stojącej za nimi. Pozostaje tylko pytanie, czy jesteś upadłym czy białym aniołem.

Jeśli nie jesteś przekonany do tego projektu, nie wiem, co cię przekona. Zadziwiający efekt 3D jest naprawdę fascynujący i dosłownie zasysa Cię w swoje oczy. Jeśli chcesz zachwycić innych swoim wyborem, jest to zdecydowanie dobry pomysł na tatuaż.Coś trochę nadzwyczajnego? Ten tatuaż wygląda jakbyś miał na ciele dosłownie wydrukowaną grafikę bezpośrednio z ekranu komputera. Do tego wygląda tak realnie. Ten zdecydowanie wyróżnia się spośród innych wyborów tatuażów.

Jeśli szukasz czegoś o symbolicznym znaczeniu, możesz wypróbować kotwice i korony. Lub połączenie obu. Pamiętaj, że nie każdy może być królem i mieć silne korzenie, dzięki którym przezwycięży ciężkie burze.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: