Fajne – wzory tatuażu

Podczas gdy kruki są symbolem niebezpieczeństwa, nic nie może pokonać tego projektu. Uwzględniając ciemne pióro ptaka w jego szerokich skrzydłach, które często przypominają straszne czasy, głowa jest ukazana jako szkielet.

Wiertło wydobywa krew z serca – co może być bardziej łamiące serce. Ten fajny pomysł tatuażu powstaje z powodu kontrastu między czarnym a czerwonym, dwoma kolorami, które łączą się bardzo dobrze (nawet zdaje się, że Dracula tak się wydaje).

Choć czarne tatuaże są niezwykle popularne ze względu na ich ostry kontrast ze skórą, tatuaże kolorystyczne mogą urzeczywistnić obraz. Ten tatuaż właśnie to robi. Tworzy wzory wokół jesiennych liści w ciepłych kolorach, a także zawiera chłodne kolory, takie jak niebieski w tle. Co więcej, czarny jest użyty do nadania efektu 3D.Intensywne użycie czerni w tym smoku jest tym, co powoduje złe przeczucia. Wspaniała bestia ożywa na plecach, potężna i straszna. Wszystko, począwszy od jego szponów i wąsów, po ogniście czerwone oczy wydają się krzyczeć niebezpieczeństwo.

Ten fajny tatuaż wygląda jak choker lub kajdanki. Oko na szyi patrzy na ciebie, podczas gdy ptasie skrzydła rozpościerają się symbolizując wolność. Większość wzorów jest w zacienionym kolorze czarnym, ale czerwono-brązowe dodatki dodatkowo podkreślają obraz.Tatuaż na klatce piersiowej i szyi staje się coraz bardziej popularny i dlatego jest to niepowtarzalny projekt dla artysty w sercu. Kolorowy i szczęśliwy, możesz zobaczyć kwiaty, muchy i płatki. Chociaż zastosowano całą gamę odcieni, dobrze się łączą i są użyte w doskonałej harmonii.

Wracając do tradycji czarnego tatuażu, ten fajny projekt sprawia, że klatka piersiowa
jest trumną dla tego szkieletu. Z różnych wzorów na ramionach, klatka piersiowa staje się przedmiotem uwagi z bardzo wyraźnie umieszczonym na niej szkieletem. Dzięki doskonałemu cieniowaniu, twórczość zachowuje efekt 3-D.

Czaszki są fascynujące. Zainspirowały artystów z całego świata, ale to tylko przeniosło je na zupełnie nowy poziom. Prosta czaszka, która emituje czerwony strumień z oczu i ust – wydaje się, że to przedmiot koszmarów!Tatuaże mogą pomagać pochwalić się sylwetką dzięki dobremu umieszczeniu. Ten przykład podkreśla doskonałą klatkę piersiową. Ramiona i szyja są pokryte różnymi obrazami, w tym wieloma twarzami, wieżą zegarową i wiele innych. Kark ma jeszcze więcej wzorów. Ale ponieważ każdy z nich jest głównie czarny, tworzą ostry kontrast do nagiej skóry klatki piersiowej.

Mówiąc o dobrym umieszczeniu, oto kolejny przykład. Pokrywający róg klatki piersiowej i ramienia, projekt jest uderzający. Nie przytłaczający, obejmuje odpowiednią ilości skóry. Co więcej, jego śmiałe linie i styl plemienny przyciągają wzrok.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: