Gołąb – wzory tatuażu

Jest to tatuaż najlepiej nadający się dla facetów chcących mieć pamięć ukochanej osoby blisko siebie. Tatuaż zawiera gołębia niosącego gałązkę oliwną ze słowem Kaetlee wypisanym tuż powyżej i datą wypisaną tuż poniżej słowa. Kolejne słowo, Leo, wypisane jest obok gołębia z datą, 1-20-02, wypisaną poniżej słowa.

Ten tatuaż z lecącym gołębiem to idealny pomysł na tatuaż, który każdy facet pragnący tatuażu powinien mieć. Ten tatuaż zawiera białego gołębia lecącego tuż poniżej jakichś bardzo ciemnych chmur ze słońcem skrajnie po lewej rzucającym promienie słoneczne na chmury.

Jest to idealny tatuaż dla każdego chcącego coś, co zakryje większość ich przedramienia. Jest to tatuaż z lecącym białym gołębiem z różami w tle i na przedzie. Między różami wypisane są też jakieś słowa.Tatuaż z białym gołębiem najlepiej nadaje się do okazania komuś pamięci. Ten tatuaż w tym jest najlepszy. Przedstawia białego gołębia lecącego po niebie z tłem ciężkich chmur za nim. Promienie słońca zdają się emanować z gołębia. Tatuaż pokazuje również parę dłoni wyciągniętych tuż poniżej zwoju z wypisanymi słowami: na zawsze tęsknimy, nigdy nie zapomnimy. Pośrodku wszystkiego znajdują się również schody.

Ten tatuaż najlepiej się nadaje dla osób religijnych. Jest to czarno-biały tatuaż ukazujący mężczyznę wypuszczającego gołębia w powietrze. Mężczyzną jest pewnie Jezus. Gołąb wykonany jest tak, że tylko jego obrysy są narysowane.Ten tatuaż najlepiej nadaje się na plecy, gdyż jego elementy wyglądają najlepiej na dużej powierzchni. Tatuaż przedstawia parę dłoni wypuszczających białego gołębia w powietrze, z chmurami w tle. Kolejny biały gołąb zdaje się lecieć wysoko ponad właśnie wypuszczonym.

Ten bardzo szczegółowy tatuaż obejmuje kilka obrazów, tworząc dzieło sztuki. Na tatuażu są dwa białe gołębie z pochmurnym tłem. Ponad tymi dwoma gołębiami jest krzyż i róża. Słowa mój zbawiciel wypisane są tuż poniżej gołębi.

Jest to bardzo prosty tatuaż składający się z białego gołębia i pochmurnego tła. Gołąb lata poniżej bardzo ciemnych chmur. W chmurach jest mała przerwa wpuszczająca nieco światła oświetlającego ptaka.Jest to wyjątkowy pomysł na tatuaż, którego wyjątkowość leży w jego prostocie. Tatuaż zawiera gołębia wylatującego z chmur. Katolicki różaniec jest też obecny na tatuażu, umiejscowiono zarówno przed, jak i za gołębiem.

Jest to bardzo wyjątkowy tatuaż z wieloma gołębiami. Tatuaż ukazuje zamek w chmurach z odlatującymi od niego gołębiami. Promienie słońca również zdają się emanować spoza wież zamku.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: