Gołąb – wzory tatuażu

Jest to ekstra wzór z lecącym gołębiem i trzema pięknymi różami. Jest tu również wzór zegarka rzymskiego, w który można wpisać cytat lub cokolwiek innego. Róże są cudownie cieniowane, przez co wyglądają jak prawdziwe. Ten wzór oznacza nadzieję, miłość i wolność.

Ten wzór zawiera lecącego gołębia wraz z dwoma aniołami będącymi posłańcami Boga. Ukazane są dzierżąc wstęgę, w którą wpisać można cokolwiek pięknego bądź imię bliskiej osoby. Ten wzór pokazuje, jakby miłość i błogosławieństwo boże były roznoszone.

Jest to idealny wzór z gołębiem na jednostronny tatuaż na pierś i ramię. Wygląda świetnie u faceta. W tym wzorze, chmury i gołąb wykonane są przy użyciu cieniowania i dobrze są ze sobą wymieszane, tworząc świetny wzór. Można też również do niego dodać religijne wersy.Jest to sympatyczny wzór z lecącym gołębiem wyrażający kompletną wolność. To idealny wzór tatuażu na szyję. Coś związanego z Twoja osobowością świetnie by wyglądało wypisane w ładnej kaligrafii pod spodem.

Ten uroczy wzór tatuażu z gołębiem jest idealny na pierś lub plecy. Zawiera wiele gołębi, co oznacza miłość do rodziny. Można tez wpisać w niego imiona dzieci lub bliskich.Jest to piękny wzór z gołębiem na tatuaż na ramię. Ukazuje promienie padające z chmury, co przedstawia sukces, nadzieje i błogosławieństwa. Pośród chmur są też dłonie złożone do modlitwy, wraz z krzyżem i pięknym gołębiem.

Jest to niesamowity tatuaż z uroczym gołębiem, dobrze cieniowanymi różami i wzorem zegara rzymskiego. Piękno tego wzoru leży w wykonaniu cieniowania. Ten wzór może być idealny na ramię bądź nogę.

Ten wzór wyglądać będzie świetnie na ramieniu lub nodze. Przedstawia on gołębia odlatującego z Ziemi. Oznacza to kompletną wolność od wszelkich smutków tego świata. Cieniowanie jest tu piękne.Jest to świetny wzór pary gołębi oznaczającej miłość. Trzymają one piękne róże. Para gołębi oznacza więź aż po koniec świata. Są tu też promienie radości i nadziei spływające na złożone w modlitwie ręce.

Jest to wzór gołębia trzymającego małą gałązkę oliwną. Jest tu też oplatająca wstęga pokazująca, że jest to posłaniec miłości. Imiona bliskich można wpisać we wstęgę takich tatuaży.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: