Klatka – wzory tatuażu

Czy szukasz tatuażu na piersi dla mężczyzn? Jeśli tak, to masz szczęście, ponieważ jest to jedna z najbardziej lubianych części ciała, jeśli chodzi o tatuaże. Nie ma salonu, w którym nie zrobisz tatuażu na klatce piersiowej: oczywiście bardzo polecane jest uważnie przyjrzeć się doświadczonym i sympatycznym tatuażystom, którzy mogą zrobić dla Ciebie ten idealny. Wielu ludzi popełniło przez lata błąd, nie przeszukując dokładnie, co spowodowało niezliczone złe tatuaże. Nie chcesz tatuażu, który wygląda źle, prawda? Tatuaże na klatce piersiowej dla facetów mogą wyglądać bardzo fajnie, ale tylko wtedy, gdy zrobisz go we właściwym miejscu, więc nie powinieneś się zbytnio spieszyć.

Tatuaż na klatce piersiowej dla mężczyzn staje się coraz bardziej popularny w dzisiejszych czasach. Dzięki utalentowanym tatuażystom wiele osób zainteresowało się tatuażem, ponieważ uznają, że obrazy na ciele mogą być naprawdę fajne. Ta część ciała jest idealna do tatuażu, ponieważ oferuje znacznie większą powierzchnię niż ramiona czy nogi. W zależności od wielkości i innych właściwości niektóre tatuaże nie mogą być wykonane na żadnej części ciała. Nawet jeśli jest to możliwe, nigdy nie gwarantuje się, że będzie wyglądać dobrze, czy nie.

Tatuaże piersi mogą wyglądać naprawdę dobrze, ponieważ tatuaż może obrazować wiele rzeczy dzięki ogromnej przestrzeni. Oprócz ilustracji abstrakcyjnych, można narysować fantazyjne postacie, takie jak niesamowity smok lub gryf. To naprawdę zależy od osoby, która chce tatuaż, ale głównym punktem jest to, że tatuaż na piersi dla mężczyzn ma wiele potencjału.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Symetryczny wzór na klatce piersiowej z wyśrodkowanym tekstem na piersiach. Unoszące się kosmyki zbierają się tuż pod ramionami, rozciągają się na ramiona i poruszają się w kierunku środka klatki piersiowej. Nurkujące wróble tworzą kształt V, który opada na pępek.

Ozdobny i szczegółowy ptak jest centralnym elementem tego tatuażu na klatce piersiowej. Jego zawiłości są tym, co daje temu projektowi tak wiele tekstury i ruchu. Skrzydła ptaków podążają za naturalną krzywizną mięśni piersiowych, a oko jest dokładnie wyśrodkowane na mostku.

Duża, wyszukana ćma zdobi górną klatkę piersiową, podkreślając i komplementując projekt obejmujący szyję modela. Ciało ćmy przedstawia skorupę czaszki. Czerwone, zielone, żółte i czarne odcienie są akcentowane w celu podkreślenia śmiałości w projekcie.Straszny wizerunek palącego szkieletu znajduje się na lewej piersi i po przekątnej ścina się w środkowej górnej ćwiartce brzucha. Ekspercki pochylony wzór daje temu obrazowi niesamowitą głębię i szczegółowość, szczególnie w kwiatowej głowie.

Ten odważny obraz anioła wydaje się podwyższony nad skórę ze względu na ostry kontrast. Choć obraz anioła z otwartą jamą żołądkową jest niepokojący, szczegółowość i bogactwo w projekcie sprawiają, że jest piękny.Ten portret syreny ignoruje naturalny kształt litery „V” tułowia, a zamiast niego tworzy diamentową strukturę. Kwiatowa granica portretu może być jeszcze bardziej imponująca niż sam portret ze względu na potężne uderzenie kolorem.

Niewiarygodna dbałość o detale sprawia, że tatuaż zapiera dech w piersiach. Projekt obejmuje skomplikowaną mandalę na obu piersiach, religijny symbol hinduistyczny i wszechwiedzącą sowę pośrodku, uzupełniając trójcę.

Czy chcesz widzieć to jako połączone bliźniacze sowy lub lustrzane odbicie sowy, to zależy od Ciebie. Ten projekt jest bardziej lekki, kreskówkowy, ale jego wspaniała kolorystyka i nienaganna symetria sprawiły, że ten tatuaż przyciąga wzrok.To złe oko mandali jest tak idealnie geometryczne, jak przypadkowe i niechlujne. Szczyt tego projektu jest bardzo zorganizowany i przemyślany, głęboko kontrastując z dolną połową, która podkreśla krew i poczucie niekompletności.

Proste i klasyczne, marynarski tatuaż nigdy nie wyjdzie z mody z jednego powodu: są one ikonowe. Sowa z otwartymi skrzydłami owiewa klatkę piersiową, skrzydła rozciągają się poza obojczyki. Kwiaty zdobią zewnętrzne przestrzenie, które przykuwają kotwicę do środka.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: