Klatka – wzory tatuażu

Tatuaż Barkera jest synonimem jego imienia. Jego notoryczny transparent „Czy mogą powiedzieć” to przestronny punkt ogniskujący, pochodzący wśród kolażu pozornie losowych, mniejszych wzorów, które są dziwne, łącząc się w jeden gładki obraz.

Proste, nieistotne wzornictwo zasłania ramię i obejmuje lewą cześć piersiową. Trojański żołnierz maszeruje w bitwie z jego ludźmi, zjednoczonymi za nim. Obraz muskularny jest uważnie umieszczony na wyraźnych mięśniach klatki piersiowej, aby podkreślić motyw obrazu.

Ten odważny wzór plemienny oplata ramiona i przytula dekolt jak szlafrok. Delikatne cienkie linie na dużych czarnych przestrzeniach sprawiają, że projekt ten jest dziełem sztuki. Ten projekt doskonale wykorzystuje przestrzeń na klatce piersiowej modela, a nawet zawiera sutki.Kolejne zdjęcie anioła, który został rozcięty. Ta wersja podkreśla, jak inne tatuaż na ciele pozostają w stylu tego na klatce piersiowej. Klatka piersiowa jest jego centralnym punktem i ustawia ton dla wszystkich innych obrazów przedstawionych na jego ciele.

Fantastyczny wygląd w stylu starych tatuażów marynarzy, przedstawiających dwa cherubinowe niebieskie ptaki podnoszące sztandar, który mówi „Pozostań prawdziwy”. W centrum, duże serce, połowa pokryta pajęczynami, jest przebite przez średniowieczną szablę ozdobioną gwiazdą.Ten tatuaż osłania ramiona i zawiesza się na szyi. Spada jak zbroja na tułowie modela. Wzbogaceniem jego zbrojo-podobnego wyglądu jest fakt, że jest całkowicie wypełnione, podkreślając jego mechaniczne wzornictwo i bogactwo.

Pozornie prosty, projekt ten zwraca uwagę na skomplikowane szczegóły w skrzydłach, które są idealnie dopasowane do symetrii klatki piersiowej. Używając cienkich linii i bez kolorów, projekt mówi sam za siebie i zwraca uwagę bez bycia wyraźnym.W przeciwieństwie do większości projektów klatki piersiowej, które podkreślają kształt V, skupia się on wyłącznie na środku. Punktem ogniskowym jest symbol Spidermana, a otaczające go detale uwypuklają wygląd i wygląd skóry, która jest rozdrobniona jak kostium.

To chorobliwe, fantastyczne wyobrażenie czaszki o rozciągniętych skrzydłach, krwawiącym sercu z ust, jest niesamowicie realistyczne. Detale tworzą obraz tak oddzielny od klatki piersiowej, że wydaje się, że unosi się.

Wysuwający się od tyłu, przez ramię i spoczywający na lewej piersi jest odwróceniem czarno-białego obrazu globu. Ziemia wyróżnia się skórą, a otaczające wody są czarne od atramentu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: