Klatka – wzory tatuażu

Ukoronowane skrzydła i kotwica. Tatuaż na klatce piersiowej i brzuchu szerzy wolę Boga od nieba do morza. Napis „Twoja wola zostanie uczyniona” ukazuje kłanianie ludzkości niebiosom, które tworzą, prowadzą i niosą nas.

Siła w łóżku róż. Zakotwiczona w sercu jego właściciela mówi o utrzymaniu w sile i wadze. Delikatność róż, które pochłania kotwica jest sprzeczna, ale wzmacnia tę siłę, jednocześnie śpiewając pięknem i delikatnością.

Spotkamy się, gdzie czas jeszcze stoi. Osadzone twarze w tym oryginalnym tatuażu odwracają się od siebie, gdy dusze łączą się z klepsydrą zamarzniętą w kawałeczku czasu. Tatuaż jest akcentowany pełnym rękawem flory, która obejmuje również granice czasu.Wszechwiedzące oko. Forma i styl w obliczu nocnego objawienia niosącego trójkątną ramę nieskończonej mądrości, gdy oko patrzy przez noc. Skrzydła sowy uświetniają klatkę piersiową w niewoli, aby utrzymać go w ciągłym locie.

Zgrywanie wolnej fantazji. Życie, takie jak objawienie zautomatyzowanego pozbycia się ludzkiego hosta, wywołuje dreszcze i pokonuje w triumfującej ucieczce. Płynąca strużką krew poniżej tego dzieła wydaje się wystarczająco realna, aby wymazać tę cierpiąca duszę.Bezgraniczny Opiekun. Skrzydła stróża rozciągają się od ramienia do ramię w tym niezwykłym opisie wszechwiedzącego oka chroniącego i opiekującego się przez cały czas. Ochrona i samotność w wielkiej sowie, która tak chętnie lata, by mogła się rozwinąć.

Wspaniałe Serce. Zdolność serca do karmienia i utrzymywania reszty ciała jest tu przykładowo przedstawiona w tym sztucznym opisie misji i mocy serca. Wyśrodkowane i nieograniczone serce zawsze wysyła krew przez cały czas.

Potrójne uśmiechnięte czaszki chroniące piramidę wszechwiedzącego oka. Delikatnie akcentowane na czerwono, przypominamy, że oko, które widzi wszystko, jest strzeżone przez otwarte usta i uśmiechnięte czaszki, które wymazują ideały nieskończonej wizji i wiedzy.Opracowanie złożoności mediów i formularza. Kompozycja tak wielu tekstur przynosi szczegóły każdego z nich, które można zobaczyć w tej dzikiej mieszaninie niewidomego wizualnego bodźca. Oko wydaje się nie móc wydedukować, od czego zacząć i zakończyć oglądanie tak intensywnego dzieła sztuki.

Niewiarygodny kolor i doskonałość. Ten kolorowy i szalony tatuaż biegnący od ramienia do klatki piersiowej to widowisko do zobaczenia. Łapy są gotowe, a skrzydła i ogon owijają się wokół ciała, aby uzyskać wizję koloru i piękna.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: