Klatka – wzory tatuażu

Bronie i róże. Panie miej Miłosierdzie mówi do tych, którzy mogliby rozważyć grzebanie w tym tatuażu. Tętniące życiem i zaklęsliwe róże w centrum otoczone starannie dobranymi starymi strzelbami przez klatkę piersiową.

Strażnik na Patrolu. Ten gwałtowny faul rozprzestrzenia skrzydła, aby przez noc przebijać się i podkradać się do niczego nie podejrzewającego. Łapy są gotowe spotkać wszystko, co powinno wejść na jego drogę, aby zrobić przepyszną nocną przekąskę.

Są szczegóły poza szczegółami w klasycznym tatuażu owiniętym wokół górnego ciała. Punk Rock skupia uwagę ponad idealnie wyśrodkowany diament otoczony różami, które są konturowe. Projekt przepływa od jednego skrajnego do następnego i niesie bez zakłóceń oglądającego. Jest to jeden z wielu pomysłów tatuaż na piersi dla mężczyzn.Czas nie zatrzymuje się dla nikogo. Niesamowicie zebrana uczta dla oczu. Szeroki i piękny tatuaż przynosi barwy i różnorodności na zupełnie nowy poziom. Skomplikowana technika zegarowa jest centralnym punktem o głębokości, która definiuje czysty i prawdziwy talent artysty.

Bicie Serca. Ta gustowna i oryginalna praca daje nam do zrozumienia, jak wiele może dać jeden człowiek. Platforma wiertnicza krwi serca jest śmiałym i pięknym sposobem na obrazowanie i dzielenie się ciągłym i długotrwałym pompowaniem ludzkiej krwi.Żywy żołnierz koloru. Wiele elementów i części w tym schemacie sztuki. Flora, pióra i dekoracje połączone są, aby przykuć uwagę do cudownych wysokości przyjemności oglądania. Boczne kotwice prowadzą do uziemienia a rękaw skrzydła.

Róża, która wyrosła z betonu. Uczta dla oczu istnieje w odważnym i szczegółowym pełnym rękawie i klatce piersiowej. Orzeł wyraża swą gorączkową rozprawę w przerażeniu opowieści, która jest opowiadana.

Nie mów nic złego, nie patrz na złego, nie słuchaj złego. Doskonale sprawdzona wersja tego, co jest uznawane za cnotę w oczach ludzi. Zewnętrzne warstwy ludzkości są narażone na uczenie tej długowiecznej wartości.Któż ma wieczność. Kolorowe dzieło sztuki pokazuje czas, jak zmieniający się, rozwijający i zmieniający życie wokół nas. Będzie koniec dla wszystkich i nie da się tego uniknąć. Doceniaj moment, w którym się znajdujesz i pozwól temu się wyryć w twoim sercu, aby się tego trzymać.

Ryk ze środka. Szczegółowa głowa lwa rozpływająca się z prawej strony klatki piersiowej ogłasza nadchodzącą siłę i dumę. Odsłania głowę, aby wezwać do potrzeby by być słyszanym i znanym. Mógł być długo oswojony, a teraz jest uwolniony!