Kompas – wzory tatuażu

Jeśli jesteś kimś, kto nie lubi zwyczajności, ten jest dla Ciebie. Podczas gdy kompas w czarnym tuszu wyróżnia się na nagiej skórze, to jego położenie czyni go oszałamiającym. Prosty tatuaż na nadgarstek przesunięty jest w bok, przedstawiając Twe zamiłowanie do niekonwencjonalnego.

Ten fenomenalny wzór kompasu wyróżnia się dzięki plamom kolorów w tle. Grube czarne linie przekształcone są w imponujący wzór gdyż jasne kolory gwarantują, że kompas przyciąga wzrok.

Podczas gdy kompas stał się symbolem podróży i kierunku, nie musi zawsze być prosty. W zasadzie ten tatuaż pokazuje właśnie, że makabryczne podejście do tego popularnego wzoru wygląda równie fajnie. Wykonany w odcieniach czerni i czerwieni, przedstawia on kompas w scenie prosto z horrorów. Jeśli więc szukasz strasznego tatuażu z kompasem, ten może być odpowiedzią na Twe modlitwy!Ten niesamowity tatuaż przedstawia kompas niczym w 3-D położony na mapie świata. Z hojnymi detalami na obydwu, cała scena z łatwością ożywa. Jest idealny dla tych, dla których podróże są stylem życia.

Piękny sposób, by wytatuować miłość, widzimy tu kompas prowadzący Cię do Twej bratniej duszy. Pośród róż, słowa ‘Gdziekolwiek Nie Wyruszysz’ wyróżniają się, reprezentując, że oboje będziecie zawsze razem.Tuszowany oszałamiającą czernią i bielą z nutą czerwieni, ten tatuaż z kompasem wykorzystuje klasyczne motywy marynistyczne, z kompasem morskim i kotwicą, na pogodnym tle białych orchidei. Silny kontrast między obiema doprawdy nadaje emocjonalny kontekst temu dziełu.

Ten szczegółowy portret kompasu wykonany w głębokiej szarości, grubej czerni i jasnej bieli przedstawia wyczerpującą i dogłębną pracę artysty w ożywianiu tego tatuażu. Kolory dobrane do tego dzieła wpuszczają aurę nastroju i inteligencji, idealną kombinację klimatów jeśli chodzi o pomysły na męskie tatuaże.

Pięknie wykonane w klasycznych kolorach, te dzieło wykorzystuje swe wyraźne obrazy by nadać tonu i aluzji historii opowiedzianej atramentem. Brąz i lekka czerń mapy i fotografii w tle doprawdy pozwala zieleni i żółci kompasu wyskakiwać wizualnie.Jeden z bardziej uderzających wizualnie pomysłów na tatuaż z kompasem, te dzieło tuszowane w tradycyjnej czerni i szarości demonstruje wyjątkową dbałość o szczegóły artysty nie tylko w kompasie, lecz w niewielkich niuansach wzoru narzędzi i mapy w tle.

Wykorzystanie klasycznego artyzmu tatuażu i czarno-szarego tuszu w tym dziele tworzy piękną scenerię dla emocjonalnego tematu tego tatuażu w hołdzie. Z drobiazgową dbałością o szczegóły kompasu, róży, wstęgi i tekstu, ten tatuaż w hołdzie z kompasem wygląda wyjątkowo elegancko.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: