Korona – wzory tatuażu

Służąc jako reprezentacja szlachty, królestwa oraz dziedzictwa od tysięcy lat, symbol korony nie jest nowy w tatuażu i zdobił ręce, piersi i plecy wszystkich od hersztów piratów po szefów gangów, gwiazdy rocka lat 60-tych oraz legendy hip-hopu. Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, tatuaże stały się symbolem statusu społecznego i mogą być używane do wyrażenia przekonań filozoficznych noszącego. Korona jako tatuaż i ikona świetnie się odnalazła w tej nowej erze tuszowania, zwłaszcza wśród męskich fanów tatuażu, z większymi jak i mniejszymi kawałkami nadającymi różne znaczenie różnym osobom.

Znaczenie tatuaży z koroną

Męskie tatuaże z koroną, jak wszystkie tatuaże, mają różne znaczenie dla różnych osób, i tworzyć je można na masę różnych, kreatywnych sposobów by lepiej reprezentować i przedstawiać te indywidualne znaczenia. Dla wielu facetów tatuaż z koroną to symbol osobistej mocy i ma na celu przypominać o ich obowiązku bycia w roli przywódcy w swym życiu. Specjalnie zaprojektowane tatuaże z koroną mogą posiadać męską energię odwołującą do królów i przywódców dawnych czasów, łącząc noszącego z historią królestwa i szlachty poprzez przywództwo.

Dla innych jednak tatuaże z koroną mają głębszy i bardziej wewnętrzny symbolizm. Męskie tatuaże z koroną mogą być świetną motywacją i herbem dla mężczyzn którzy obrali własną drogę w życiu i dążą do, bądź już to osiągnęli, utrzymania siebie i rodziny dzięki własnej pasji. Tatuaże z koroną stały się reprezentacją czynienia siebie współczesnym królem i panem swej własnej domeny.

Czy tatuaże z koroną są świetne dla mężczyzn?

Jak wiele różnych znaczeń tatuaże z koroną mogą mieć dla różnych mężczyzn, tak też wiele jest wzorów i odmian tuszu ikony. Zarówno złożone portrety jak i prostsze, mniejsze motywy mają swe własne oryginalne interpretacje u różnych artystów w celu lepszego przedstawienia indywidualnego znaczenia tatuażu. Lwy i inni szlachetni drapieżcy, średniowieczna broń oraz ikonografia religijna to częste obrazy kojarzone z większymi tatuażami z koroną, jak te na plecy czy pierś, podczas gdy wielu wykorzystało ten obraz oraz z nim powiązane w całych tatuażach-rękawach dotyczących symbolizmu królewskiego.

Obraz ten stał się ostatnio popularny jako wspólny tatuaż dla wielu par celebrytów bądź artystów, reprezentując dzielone dominium ich żyć oraz ich indywidualnych karier. Zaprojektowano wiele różnych wersji tatuażu z koroną dla ukazania podobieństwa do króla i królowej.

Męskie tatuaże z koroną mają tyle różnych kształtów, rozmiarów i ideologii ile noszących ich facetów. Czy szukasz czegoś do podkreślenia swej przywódczej roli w życiu, czy też do okazania oddania swej królowej, istnieje mnóstwo wzorów dla każdego. Nieważne jakie znaczenie symbol ma dla Ciebie, znajdując odpowiedniego artystę z odpowiednią wizją twórczą Twego tuszu, możesz być pewien że wyjdziesz ze studia z kawałkiem, który da Ci motywacji, rozpędu, oraz prawa do swego królestwa aż po koniec swych dni.

Zobacz najlepsze wzory tatuażu:

Małe klejnoty i drobne koraliki zdobią każdy elegancki łuk tej korony królewskiej, od czubka krzyża aż po okrągłą podstawę. Ciężka pogrubiona litera widoczna jest pod koroną, podczas gdy mniejsze cyfry rzymskie czynią tatuaż wyjątkowym i znaczącym.

Kombinacja krzyża i korony tworzy idealny tatuaż. Wielki krzyż ma grubą i lśniącą krawędź, a wypełnia go żywy odcień czerwieni. Bliżej spodu umieszczona jest złota korona, z rytowaniem i detalami widocznymi w jej kolistej formie.

Liczba siedem ożywiona jest falistym obrysem i cieniowana chłodnym tonem błękitu. Spiczasta korona spoczywa na szczycie, ze lśniącymi klejnotami na każdym z podobnie ukształtowanych diamentowych czubków. Owalne klejnoty zdobią podstawę złotej korony.Czerń i biel, cienkie linie i ciemniejsze cienie razem tworzą prosty lecz pięknie narysowany tatuaż z koroną. Zamiast krzyża mała trupia główka spoczywa na szczycie, podczas gdy róże o spiczastych płatkach i efekt lśnienia upiększają cały obraz.

Wielki kot z wzorowaną, geometryczną koroną unoszącą się mu nad głową wydaje się kusząco dziki z małymi ostrymi kłami, wielkimi cętkami na twarzy tuszowanymi w najdrobniejszych detalach, oraz trzema tajemniczymi oczami patrzącymi się prosto na Ciebie.Szare i czerwone tony tworzą solidny i mocny, uderzający i stylowy obraz męskiego tatuażu z koroną. Królewska korona spoczywa na otwartej księdze z wstęgą rozciągniętą na dole, zawierającą znaczące słowa w pogrubionych literach.

Ten pomysł na tatuaż z koroną przybiera ognistą formę z blaskiem ciemniej czerni oraz żywotnością czerwieni. W środku korony jest proste oko z wyraźnie widoczną źrenicą, i dziwaczne falujące korzenie wyrastające ze zdobionej klejnotami podstawy.

Elegancka litera J jest starannie tuszowana z wygięciami i sporą troską o wzór i szczegóły. Odcienie błękitu i zieleni wypełniają wyszukaną literę zdającą się mieć własną osobowość, trzymając berło i ze złotą koroną lśniącą na jej głowie.Ten wzór tatuażu z koroną mieści się idealnie na górnej części dłoni w kolistej formie obiektu królewskiego. Małe kropki łączą krzyż z sylwetkami klejnotów i kamieni szlachetnych u podstawy, a cienie nadają głębi oraz szykownego czarno-białego efektu.

Najbardziej kolorowy pomysł na męski tatuaż zjawia się w elegancji purpury, bogactwie w złoto oraz aksamitnym luksusie czerwieni w tej samej koronie. Tradycyjny wygląd zyskuje bardzo atrakcyjne współczesne urozmaicenie poprzez dodanie różnych odcieni.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: