Korona – wzory tatuażu

Ten ma bardziej religijne znaczenie ze względu na symbole krzyża wokół górnej ramy. Tatuaż może być wykorzystywany jako symbol wysokiej władzy i dedykacji gdyż nosi się go na lewej części piersi.

Naturalny znak władzy i mocy w formie lwa czyni ten tatuaż super eleganckim. Lew nosi koronę by pokazać totalną władzę w noszącym tatuaż. Będzie wyglądać świetnie na facecie z wielkimi ramionami.

To także jeden z prostych męskich tatuaży z koroną, i wygląda świetnie na lewej piersi. Symbolizuje oddanie supremacji. Na większej piersi powinna być nieco większa korona. Ma również szykowny efekt 3D, czyniąc go eleganckim.Ten tatuaż wypełnia plecy, i ma bardziej religijne znaczenie. Noszący może mieć duży szacunek do Boga lub Jezusa. Ten tatuaż ma szykowny wzór, chociaż nie zawiera mieszanki różnych kolorów.

Kombinacja diamentu i korony na tym tatuażu nadaje mu głębsze znaczenie. Diament symbolizować może piękno i bogactwo. Z tego powodu tatuaż może oznaczać że noszący jest mistrzem bądź królem bogactwa.Ten tatuaż ma nutkę sztuki przyciągającą do niego wzrok. Zawiera jasnoniebieską czaszkę z symbolem krzyża na czole. Czaszka jest też koronowana szarą koroną o czerwonych diamentach. Może to oznaczać wieczną supremację.

Jest to szykowny męski tatuaż z koroną, używany do czczenia pewnej legendy. Ukazuje kompletny szacunek dla legendy z tatuażu, noszącej koronę. Tatuaż wygląda idealnie na górnej części ramienia, rozciągając się do dolnej jego części.

Jest to jeden z unikatowych pomysłów na tatuaż z koroną o ukrytym znaczeniu. Śruba oznaczać może zręczność. Może więc to znaczyć, że noszący jest królem napraw bądź skrętów. Znaczenie jest niejasne.Jest to tatuaż mający koronę, która zdaje się być narysowana w płomieniach ognia. Może to oznaczać iż wyższość bądź dominacja noszącego jest niezachwiana i nigdy nie przemija. Wygląda elegancko na tyle dłoni.

Efekt 3D tego tatuażu czyni go jednym z najbardziej eleganckich pomysłów na męski tatuaż. Tatuaż zaczyna się aż na ramieniu i rozciąga do tylnej części ramienia z koroną. Może to oznaczać kompletną władzę bądź wyższość.