Kostka – wzory tatuażu

Kolejny typowy tatuaż na kostce, skrzydło. Znowu nawiązanie do starożytnej Grecji, w której bogowie byli ponad ludźmi. To konkretnie obrazuje sprawiedliwość, siłę i wolność. Bardzo silny tatuaż, nie dla każdego.

Tatuaże z wzorem zwierząt są zawsze dobrym wyborem. Dużo zwierząt, jeszcze więcej symboli, możesz wybrać ten, który najlepiej Cię opisuje i umieścić go poniżej kolana. Niemniej jednak, ten jest dość zagadkowy, ponieważ jeśli się dokładnie przyjrzysz, zobaczysz rekina na plecach żółwia.

Wyobrażasz się mieć taki tatuaż? „Przyjemna niespodzianka” na kolanie. Kontrast kolorystyczny pomiędzy napisem i nogą podkreśla wagę tych słów. Świetny minimalistyczny tatuaż dla mężczyzn.Ten tatuaż jest dziełem sztuki, nikt temu nie zaprzeczy. Jeśli znajdziesz słowa, aby go opisać, będzie to – poezja. Tak, ten tatuaż jest świetnym połączeniem starożytności. Wilk śpiący w na łonie natury, w swoim domu. Ale co się stanie, jak się obudzi?

Ten tatuaż na kostce przedstawia prawdziwe i silne stwierdzenie o życiu. Ogień jest symbolem wielkiej, niemożliwej do kontrolowania siły. Wystarczy wspomnieć, że ogień jest jednym z Czterech Żywiołów, wtedy zrozumiemy ilość możliwych znaczeń tego tatuażu.Tatuaż w stylu disco. W tym wzorze nie ma nic dziwnego, nie ma nic tajemniczego, chodzi tylko o dobrą zabawę i przyjemne spędzanie życia. Różnorodność kolorów tylko potwierdza to stwierdzenie, symbolizuje też piękno życia.

Ten tatuaż na kostce zawiera wszystkie męskie zasady. Powtórzenia i mocne linie i kształty oraz brak kolorów pokazują agresję. Jeśli jednak spojrzymy na cały obraz, a nie tylko jego fragmenty, ujrzymy rzędy domów.

Świetny, klasyczny wzór tatuażu, prawdopodobnie spodobał by się Nickowi Cave’owi. Róża i jej ciemne kształty przypominają nam, że piękno możemy znaleźć w dziwnych rzeczach. Pokazuje nam, że nawet przestępcy mogą kochać.Tatuaż na kostkę z silnym przesłaniem. Widzimy jedynie małego ptaszka. Niemniej jednak, ptaszek ten przedstawia mądrość akceptowania innej strony. Nic dziwnego, że znowu tatuaż na kostce z ptaszkiem przypomina nam Hermesa.

Tatuaż na kostce ukazujący respekt do H. R. Ginger. Prawdopodobnie jeden z najprostszych wzorów sci-fi, wilk w skórze owcy, robot w człowieku. Kontrast pomiędzy silnymi kształtami robota i białą, gładką tkanką człowieczej skóry tylko to podkreślają.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: