Kostka – wzory tatuażu

Ten tatuaż jest stworzony dla najsilniejszych. Tu jest wszystko: intensywna czerń, ostre kształty i postawa. Wszystko to charakteryzuje Hermesa i po raz kolejny jest świetnym wyborem na symboliczny tatuaż.

Kolejny typowy tatuaż na kostce, skrzydło. Znowu nawiązanie do starożytnej Grecji, w której bogowie byli ponad ludźmi. To konkretnie obrazuje sprawiedliwość, siłę i wolność. Bardzo silny tatuaż, nie dla każdego.

Ten wzór tatuażu jest perłą minimalizmu. Właściwie, jest tak minimalistyczny, że można go nawet nie zauważyć. Niemniej jednak, jest świetnym tatuażem z małymi nutami i wiadomościami, jest dla człowieka słowa, który wie, jak czytać nuty, które ukazuje nam życie.Tatuaż na kostce, którego piękno kryje się w minimalizmie. Kształty są bardzo symboliczne, ukazują całe życie i to, jak zatacza kręgi. Kotwica każe nam się zatrzymać i znaleźć w tym kręgu specjalne miejsce. Będzie ono świetną szansą na zrobienie takiego symbolicznego tatuażu.

Te tatuaże na kostce cechują się atramentem na przodzie nogi. Słowa „Biegnij szybko” są napisane na mężczyźnie czarnym atramentem. Ten tatuaż byłby beznadziejny w innych czcionkach, ale ta kursywa i kolor sprawia, że wygląda świetnie.Ten tatuaż przedstawia różaniec. Jest to jeden z bardzo intrygujących wzorów tatuaży, zwłaszcza, jeśli jesteś religijny. Prosty czarny tusz i wzór wokół kostki ze zwisającym krzyżykiem, całość jest prosta, ale pięknie wykonana i wygląda świetnie na każdym mężczyźnie.

Ten tatuaż jest celtycką tarczą. Węzły są antycznym symbolem ochrony, zwłaszcza tej na polu bitwy lub w pobliżu chorych ludzi, aby odstraszyć zło i niebezpieczeństwo. Taki węzeł jest tradycyjnym celtyckim symbolem, świetnym sposobem uczczenia swojego celtyckiego pochodzenia.

Jeśli szukasz prostego tatuażu na kostce, czemu nie spróbujesz z kształtem geometrycznym? Prosty, wyrysowany trójkąt na kostce jest świetny i nie musi nic znaczyć. Jeśli chcesz wyglądać z tym trójkątem bardziej punkowo, możesz go wypełnić.Szukasz fajnego tatuażu? A może gwiazda? Ten tatuaż jest czarną gwiazdą inspirowaną celtyckim węzłem i kołem z czarnymi trójkątami. Jest piękny wizualnie i na pewno zdobędzie wiele komplementów.

Tatuaże na kostce dla facetów też mogą być zabawne! Najlepszym przykładem na to jest ten mały pingwin. Ten pingwin nie potrzebuje opieki, po prostu bawi się życiem. Możesz zostawić jego brzuch w kolorze Twojej skóry – nie potrzebujesz białego tuszu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: