Kręgosłup – wzory tatuażu

Mimo, że niektóre tatuaże na plecach wyglądają, jakby były stworzone dla gwiazd rocka, każdy silny mężczyzna może je nosić. Są świetne zarówno dla osób nowych w świecie tatuaży i doświadczonych, którzy chcą kolejnego dzieła w kolekcji.

Ten tatuaż przedstawia fazy księżyca. Pokazane są w prosty sposób, przez co nadają się dla mężczyzn w każdym wieku. Mogą przedstawiać różne rozdziały w życiu i wyzwania.

Tajemniczość owiewa ten tatuaż, który dla posiadacza na pewno ma specjalne znaczenie. Może znaczyć cokolwiek chcesz i będzie dobrym wyborem na plecach niezależnie od Twojego stylu życia.Dla przeciętnego człowieka ten tatuaż może po prostu fajnie wyglądać. Ale może on mieć wiele znaczeń i jest przyjemny dla oka, mimo swojej prostoty. Nieważne, czy będzie sam czy z innymi podobnymi tatuażami, będzie dobrze wyglądać.

Kości kręgosłupa i ostra włócznia najlepiej wyglądają w czerni. Ostrze włóczni kończy się tuż przy głowie, nadaje to dodatkowego uroku. Nie będziesz żałował tego tatuażu.Małe niebieskie kółka nadają plecom gładkości. Nie są nachalne i ich właściciel może potem się zdecydować na wiele innych tatuaży, bo nie zajmują dużo miejsca. Niemniej jednak, bardzo dobrze to wygląda.

Jeśli chcesz minimalistycznego tatuażu na plecach, być może spodoba Ci się ten. Jest tak prosty jak to tylko możliwe i możesz go zostawić w taki sposób lub później coś do niego dodać.

Tatuaże na plecach dla mężczyzn są zwykle dość wąskie, ale nie ten. Ten czarny tatuaż przypomina rysunek ze starożytnego Egiptu. Jest jak obraz cennego artefaktu z czasów, gdy świat był zupełnie inny.To jest zdecydowanie jeden z największych tatuaży na plecach dla mężczyzn. Pozwala on tatuatorowi stworzyć dzieło na całe plecy. Jest bardzo realistyczny, ale równocześnie prosty i przyciąga wzrok bez szokowania.

Ta kolumna na plecach wydaje się być dziełem graficznym przypominającym nieco łańcuch DNA. Drobna nieregularność w kościach sprawia, że tatuaż jest interesujący, może też być dopasowany do Twoich upodobań.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: