Kręgosłup – wzory tatuażu

Cytaty, wiersze i inne zdania, które mają dla Ciebie specjalne znaczenie są idealne na plecy. To jest świetny przykład, jak to może wyglądać, gdy artysta napisze te słowa długopisem i tuszem.

Mało jest tatuaży tego typu, które lepiej pokażą wolność. Ten jest artystyczny i ukazuje latanie i inne przykłady wolności w świetny sposób, mimo że może też się wydawać, że ukazuje ciemność i dekadentyzm.

Kręgi są tutaj wytatuowane tak, jakby były częścią filmu Sci-Fi. Tatuaż jest bardzo szeroki, ostry i końce przypominają sztylety. Jest świetną opcją dla silnych mężczyzn i kobiet, którzy mają różne perspektywy życiowe.Tatuaż zaczyna się ciemno na kręgach lędźwiowych i ciągnie się aż do szyi. Ma też żebra po jednej stronie i dodatkowy duży, inny wzór na drugiej.

Nie ma wątpliwości, że ten tatuaż to coś więcej niż świetny wzór. Pokrywa on cały kręgosłup pięknie i zawiera odrobinę tajemniczości przez tajemniczy wzór na górze.Idąc ku dołu pleców zapisane są ważne słowa, aż do łopatek. Na środku kręgosłupa, zamienia się to w solidne liczby rzymskie.

Porządnie narysowane słuchawki są na górze kręgosłupa, z zachowanymi detalami. Kabel ciągnie się ze słuchawek, a jego drut ukazuje linię życia i formuje piękne słowa „Muzyka to życie” aż do wtyczki.

Ten tatuaż ukazuje co jest pod skórą pleców, jest jednym z najbardziej realistycznych tatuaży. Kości są połączone ostrymi szponami, a wszystko otacza czerwona krew, a cienkie gwoździe sypią się jak małe igiełki.Ten biomechaniczny tatuaż zawiera typowe techniczne, mechaniczne i robotyczne elementy połączone z ludzką skórą. Na środku kręgosłupa są przypominające kształtem oczy otwory z wodą w skórze ze szwami po bokach.

Górna część pleców jest pokryta w trójwymiarowym tatuażu klatki piersiowej, gdzie każda kość jest połączona z kręgami. Kompleksowa anatomia kości została realistycznie odwzorowana dzięki cieniowaniu i kropkowanej teksturze.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: