Kręgosłup – wzory tatuażu

Wszystko jest w szarości i czerni, ale i tak robi to wielkie wrażenie biorąc pod uwagę dziwną naturę kości pleców i wiele kolców, gładkich i długich kości, a także innych otaczających rzeczy.

Ten tatuaż zaczynający się od głowy do połowy pleców jest świetnym pomysłem. Skóra wydaje się popękana i odkrywa strukturę szkieletu, gdzie mała figurka ludzka wspina się po kręgach.

Ten tatuaż zakrywa cały kręgosłup od karku aż do środka bioder. Kręgi, dyski i stawy są zilustrowane z zachowaniem szczegółów, a długością zakrywa on odcinek szyjny, piersiowy i lędźwiowy pleców.Pojedyncza ciągła linia przechodzi przez ten tatuaż z czarnym tuszem. Ten cienki i gładki zarys mimo swojej prostoty robi ogromne wrażenie i zaczyna się od tyłu głowy aż do końca pleców.

Znaczące symbole idą ramię w ramię przez cały środek pleców. Grube, solidne, czarne linie pięknie formują każdy z rysunków od łopatek aż do środka brzucha.Ten folklorystyczny tatuaż kręgów przykrywa górę pleców od ramienia do ramienia, wyglądając jak zamierzony trójkąt, który przecina figurę w środku. Artystyczny wzór i kształt wygląda elegancko na długości kręgosłupa.

Grecki symbol Kaduceusza pokazuje swoje piękno na ramieniu. Jego skrzydło znajduje się na kręgosłupie, a smukłe ciała węży otaczają szczyt, gdzie skrzydła są rozłożone.

Atrakcyjny i pełen znaczenia wielki symbol graficzny jest rozłożony na środku ramienia, zaraz pod karkiem. Poniżej są kręgi i dyski, których przedłużeniem są tam kości tworzące piękny tatuaż dla mężczyzny.Ta forma kręgosłupa jest kontynuowana w tym tatuażu na plecach, gdzie każdy staw ukazuje kość, która ma inną twarz. Koścista struktura wydłużona została ostrymi krawędziami, przez co całość wydaje się być głową, co nadaje tatuażowi unikalne znaczenie.

Chińskie litery są napisane wzdłuż struktury kręgosłupa od karku aż do dołu pleców. Każdy napis jest wytatuowany w żywym, czerwonym kolorze, przez co prawie wydaje się to wytłoczone w skórze.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: