Kręgosłup – wzory tatuażu

Dyski i stawy kości zaczynają się w niewielkim rozmiarze od karku i dołu pleców, robią się w końcu coraz większe, aż spotykają się w środku. Pomiędzy znajduje się wyjący wilk, otoczony kościami, które zostały wygięte w okrągłą ramkę.

Ten tatuaż biegnący aż od tyłu głowy, pokrywający kark, odcinek szyjny, piersiowy i lędźwiowy kręgosłupa jest realistyczny. Połączenie kręgów i dysków pokazane na każdej kości wygląda razem idealnie.

Gładki i delikatny kręgosłup przechodzi przez środek pleców, gdzie łączy się z żyłami i innymi naczyniami krwionośnymi. Dwie realistyczne ręce delikatnie utrzymują tę silną, ale delikatną strukturę kostną na górze i na dole.Intensywnie czarny tusz tworzy strukturę tego pięknego tatuażu dla mężczyzn. Każdy kręg i staw kości jest wypełniony ciemnością, ale też przełamany jasnymi dyskami łączącymi się ze sobą. Silna ciemność przechodzi od karku aż do lędźwi.

Ten fascynujący tatuaż na plecach stworzony jest, aby pasował do kodu kreskowego. Sam kręgosłup przesuwa się do środka pleców i jest bardzo interesujący, bo pokazuje połączenie ludzkiego i żółwiego kręgosłupa.Ten tatuaż na plecy może być nazwany prawdziwym dziełem sztuki, z otwartą skórą pozwalającą Ci odkryć wszystkie obecne tam kości. Struktura każdej kości została dopracowana, a czarne elementy na dole pleców dopełniają całego wizerunku.

Tatuaż na plecy dla mężczyzn, który jest bardzo symboliczny z kilkoma słowami napisanymi pogrubionymi, wielkimi literami. Słowa są symetryczne i czarne, idące od góry w dół aż do środka pleców.

Ten imponujący tatuaż był widziany na plecach Setha Rollina. Zaczyna się przy karku i kończy się na środku pleców, da się z niego odczytać głębsze znaczenie, bo to kod samuraja.Pierwiastek chemiczny tytan jest wytatuowany na górze prawego ramienia, a przerzutki mechanizmy w wielu wielkościach i kształtach są po lewej stronie pleców. Pięknie się uzupełniają i balansują nawzajem.

Zarys żyrafy to jeden z najbardziej unikatowych pomysłów na tatuaż na plecach. Zwierzę z pięknie namalowanym pomarańczowo-białym ciałem siedzi pośród czerni. Jego długa szyja wznosi się wzdłuż kręgosłupa, a głowa patrzy na kark posiadacza.