Krzyż – wzory tatuażu

Unikalna prezentacja krzyża, skóra rozerwana, narysowana przy użyciu cienkich linii, a następnie nadano jej krwawy czerwony kolor. Znajduje się na tle czegoś podobnego do zbroi, tarczy lub skaleczeń okrutnej bestii.

Całkowicie rozpoznawalny i jedyny w swoim rodzaju, rozciąga się poza sam krzyż. Różaniec Święty jest powiększony w celu uzupełnienia sylwetki ciała, gdzie wspaniałe brylantowe czarne perełki tworzą cienie i krzyż, które są pięknie ilustrowane i tworzą cień.

Ten projekt tatuażu smoka przedstawia krzyż ozdobny z drobno przedstawionymi krzywymi, pętelkami i cienkimi liniami. Solidna czerń dominuje, podczas gdy smok opiera się na szczycie, przylegając do ogromnych skrzydeł, ostrych pazurów i długiego, łuszczącego się ciała do jego ogona.

Ten męski krzyż na plecach otacza okrąg wokół skrzyżowania, symbolizujący słońce i eksponujący diament w nim, szeroki krzyż ozdobiony jest starannie narysowanymi węzłami, zapętlonymi i skręconymi, i nakładanymi na siebie, tworząc ostatecznie celtycki krzyż.Wśród kolorowych projektów, ten szkic przedstawia piękno róży, okazując miłość czy poświęcenie, umieszczone po obu stronach krzyża ze złotymi zakrzywionymi granicami, rozżarzone i wyglądające zarówno potężnie, jak i wszechmocnie.

Jednym z doskonałych małych tatuaży-krzyży dla mężczyzn jest skrzydlaty krzyż w miniaturowej formie, zilustrowany na karku. Krzyż z grubymi granicami zarówno ostry, jak i zakrzywiony, z małymi anielskimi skrzydłami rozpostartymi szeroko w witającym geście.Styl męskiego tatuażu, który pozostawia niezwykły wpływ i trwałe wrażenie, krzyż świeci przez jasne i boskie światło, wzbogacone o potężne skrzydła, które docierają do chmur i nieba, z cytatem wyciętym na górze, aby nadać mu indywidualny charakter.

Kolejna niepowtarzalny wzór tatuażu-krzyża dla mężczyzn, to arcydzieło typu miecz poszukuje adoracji poprzez wprowadzoną do niego myśl. Ten krzyż jest w istocie dwoma długimi, ostrymi gwoździami, połączonymi ze sobą i wbitymi w skórę, wyciskając krople krwi i dręczący ból.

Tatuaż ozdobiony bogatą fakturą, krzyż jest centrum, który wygląda jak połączone ze sobą liny, podkreślone grafiką i cienkimi liniami, cytatem otaczającym go, całkowicie umieszczone wewnątrz ramy z drobnym konturem i obrysowanymi krawędziami.Krzyż plemienny łączy w sobie klasykę wraz z nowoczesnymi stylami z prostymi czarnymi liniami, które są przeznaczone do swobodnego przepływu, a następnie przeplatają się w kierunku utworzenia końców, boków i cierni, co ostatecznie prowadzi do wyjątkowego dzieła sztuki.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: