Krzyż – wzory tatuażu

Dla tych, którzy kochają prostotę, to świetny wybór. Drewniany krzyż jest prosty, ale ładnie zrobiony na ramieniu bez żadnego innego rysunku. Jest to jeden z niewielu tatuażów inspirowanych krzyżem dla tych, którzy nie chcą mieć dużo obrazków na swoim ciele.

Jest to kolejny tatuaż z symbolem krzyża, ale idzie o krok dalej z kilkoma dekoracjami na krzyżu. Oba wierzchołki krzyża wydają się ostre, a krzyżyk idealnie dopasowany do ramienia, gdzie można go łatwo zobaczyć z pewnej odległości.

Mały, ale bardzo symboliczny pomysł na tatuaż dla mężczyzn na dłoni. Nie jest łatwo go zobaczyć, ale jeden z tych, które chrześcijan będzie chciał, ponieważ nie przyciąga wiele uwagi.Cóż, unikalny tatuaż przedstawiający to, co wydaje się być aniołem w postaci krzyża. Ten tatuaż wydaje się mieć to, co wygląda jak głowa i skrzydła z mocnymi słowami na dole, „Tylko Bóg może mnie sądzić”. Idealny tatuaż do przekazywania wiadomości tym, którzy Cię osądzają.

Upamiętniający tatuaż-krzyż i świetny sposób na zapamiętanie swoich bliskich. Krzyż jest doskonale zrobiony na ramieniu z imieniem ukochanej osoby, która zmarła i czasem jej życia na ziemi. Niewiele osób chciałoby się przypominać o swoich bliskich, ponieważ to wywołuje emocje.Pięknie zdobiony po prawej części pleców, ten krzyż jest spleciony różańcem, który jest ładnie umieszczony na plecach. Krzyż jest krótki, a różaniec rozciąga się ponad poziom krzyża.

Wygląda to na stalowy krzyż wykonany z metalowych materiałów. Tatuaż ma kilka małych tatuaży z punktem krzyżowym stworzonym tak, aby mieścił się w małym kręgu.

Niewielki tatuaż na przednim ramieniu w ciemnych kolorach. Krzyż wydaje się być krzyżem celtyckim o trójkątnym kształcie i okrągłych kształtach otaczających punkt krzyżowy. Na górnym końcu krzyża znajdują się ozdoby i boki sprawiają, że tatuaż wygląda ładnie na ramieniu.Jest to unikalny tatuaż inspirowany starożytnymi opowieściami. Tatuaż w postaci krzyża i klucza, który jest świetnym symbolem dla tych, którzy wierzą w Chrystusa. Klucz symbolizuje Jezusa jako klucz do wielkich rzeczy. Kilka dekoracji wokół krzyża ukrywa krzyż, dzięki czemu wydaje się być wyryty na ścianie.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: