Kwiat – wzory tatuażu

W łagodniejszym i bardziej realistycznym przykładzie tego samego kwiatu, ten tatuaż z hibiskusem przyjemnie się wyróżnia na skórze. Stosując bardziej matowe i łagodne odcienie kolorów niż w poprzednim przykładzie z hibiskusem, ten element daje obecność artyzmu kolorów wodnych.

Kolejny przykład wpływu stylu artyzmu na tatuaż, ten tatuaż z kwiatem jak z anime wykorzystuje pogodne krzywe i płaskie tony kolorów by uzyskać wspomniany styl. Szata graficzna nadaje tatuażowi przyjemną i unikatową perspektywę na styl indywidualny w tatuażu.

Wybór odpowiedniego cieniowania i koloru tatuażu pozwala zmieścić masywne detale w małym dziele. W tym miniaturowym tatuażu z kwiatem hibiskusa, szare linie cieniowania na czerwonych płatkach i niebieskich liściach, a także dynamiczny żółty punkt skupienia pakują sporo w mały pakiet.Bardziej szorstkie czarno-szare kolory liści wraz z twardym zobrazowaniem ciernistych łodyg oraz mocny kontrast niepokolorowanych róż nadaje temu tatuażowi esencję znoszonej siły. Wzór tego tatuażu oraz kreatywne wykonanie czynią go świetnym wyborem pośród opcji męskich tatuaży z kwiatami.

Delikatna, niczym ze snu wartość artystyczna tego tatuażu nadaje mu delikatną i pogodną esencję. Lekki błękit i róż nieba oraz płatków orchidei pozwalają bardziej żywemu błękitowi, żółci oraz czerni motylów, stanowiących punkt skupienia tatuażu, być w centrum uwagi.Ten jest wykonany czarnym tuszem i stanowi świetny tatuaż z kwiatem dla facetów, gdyż lilia, choć delikatna, uznawana też jest za bardzo męską. Długa łodyga kwiatu połączona z misternym cieniowaniem gwarantuje, że wyróżnia się on na tle skóry.

Ten misterny wzór akcentują jeszcze bardziej plamy koloru. Choć cały wzór obrysowany jest czarnym tuszem, tylko same kwiaty przyciągają wzrok dzięki szczegółowemu czerwonemu cieniowaniu. Jest z tego świetny męski tatuaż na bark.

Ktokolwiek twierdzi, że róże nie są męskie, musi spojrzeć tutaj. Piękny tatuaż z kwiatem dla mężczyzn, ten wieczny symbol miłości także świetnie się sprawdza w formie tuszu na ramieniu. Widzimy tutaj delikatne piękno w kombinacji czerwieni i bieli.Ten piękny tatuaż zawiera pieczołowite cieniowanie, aby wydobyć integralne piękno tego wzoru. Podczas gdy kwiat pełen jest bogatych czerwonych tonów, same liście uderzają bardziej matowymi lecz pięknymi odcieniami zieleni. Pogrubiony czarny obrys gwarantuje określony kontrast z kolorem skóry.

Łączenie obrazu śmierci i kwiatów to powszechne zestawienie stosowane przez wielu. Dlatego ten czarno-biały tatuaż przedstawia czaszkę i szpony, z misternymi płatkami i liśćmi wzdłuż spodu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: