Kwiat – wzory tatuażu

Jednym z najlepszych pomysłów na tatuaż bez wątpienia byłby ten, o prostym wzorze i zdefiniowanych liniach. Podczas gdy czerń gwarantuje zdefiniowane linie, plamy kolorów gwarantują że całość doprawdy przyciąga wzrok. Delikatna czerwień, żółć i zieleń wypełniają kwiaty, podczas gdy tło zawiera plamę błękitu dla bardziej uderzającego kontrastu.

Ten misterny wzór umieszcza kwiaty w towarzystwie ich odwiecznych znajomych – ptaków. Podczas gdy kwiaty i liście cieniowane są czerwienią i zielenią, ptak reprezentowany jest w najjaśniejszych odcieniach czerwieni i czerni.

Dla facetów szukających bardziej uproszczonego wzoru, to może być właśnie to. Przy bardziej naturalnym podejściu, płatki nie są obrysowane na czarno, lecz kolory gwarantują mocne zdefiniowanie. Wykonany w delikatnych odcieniach pomarańczy, pręciki i długa łodyga są czarne w celu stworzenia ostrego i pięknego zestawienia kolorów.Dla facetów kochających czerń i biel kolorowe kwiaty mogą nie być najlepszym pomysłem. Lepszy będzie ten uroczy wzór w odcieniach czerni. Dzięki bogatym detalom każdego płatka, gwarantuje on, że cały wzór jest wprost zdumiewający.

By wykorzystać kontrast czerni i bieli, oto piękna lilia – symbol męskości. Sam kwiat wykonany jest bielą z odcieniami szarości, podczas gdy tło jest czarne. Bez zdefiniowanych linii, płatki zlewają się z otoczeniem dla dodatkowego uroku estetycznego.Ten zdumiewający wzór pokazuje bukiet kwiatów i stanowi zapewne jeden z najlepszych dostępnych tatuaży z kwiatami na kostkę. Każdy kwiat jest wysoce szczegółowy w delikatnych odcieniach czerwieni, pomarańczy, błękitu, purpury i żółci. Co więcej, szczegółowy wzór łodygi dołącza by stworzyć cudowny efekt końcowy.

Ten tatuaż pokazuje obrys w czarnym tuszu, tworząc cudowny kontrast ze skórą, gwarantując że wzór się wyróżnia. Ukazuje wiele kwiatów umieszczonych jeden koło drugiego dla optymalnego efektu. Dzięki strategicznemu rozmieszczeniu liści, jest to jeden z najlepszych tatuaży męskich z kwiatami.

Ten minimalistyczny wzór gwarantuje genialny męski tatuaż z kwiatem. Z prostym obrysem w czarnym tuszu i mocno szczegółowymi płatkami, jest idealny dla facetów nie lubiących zbyt dużej ilości tuszu na skórze!Pomarańczowe i żółte kwiaty w połączeniu z kompasem dają idealne tuszowanie dla mężczyzn mających obrany kierunek w życiu. Podczas gdy cieniowanie gwarantuje, że każdy będzie musiał się przyjrzeć uważnie, sam wzór jest po prostu niesamowity!

Jeśli szukasz złożonego tatuażu na ramię, to może być to. Wyszukane odcienie czerni wraz z samym misternym wzorem dają tutaj świetny tatuaż dla każdego faceta. Co więcej, plamy czerwieni na niektórych płatkach tworzą cudowny kontrast z czernią wykorzystaną w większości tatuażu.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: