Łapacz snów – wzory tatuażu

Te wielkie, genialne dzieło spoczywa pośrodku górnej części pleców. Wewnątrz łapacza snów znajduje się piękna scena z górami, drzewami, i płynącą rzeką. Chmury, ptaki i księżyc na górze. Mnogość kolorów uatrakcyjnia pracę, a piątka piór zwisa na dole.

Wzór spoczywa na kostce i różni się od tradycyjnych wzorów łapaczy snów gdyż jest nieco asymetryczny. Wewnątrz jest odcisk łapy otoczony brązowym cieniowaniem. Koraliki wplecione są na zewnątrz, podczas gdy dwa pióra wyginają się w lewo, cieniowanie w czerwieni i czerni.

Jasno niebieski wzór łapacza snów z cieniowaniem i plecionym wyglądem, zawierający spiralną mozaikę w środku. Trzy pióra opadają poniżej z brązowo cieniowanymi koralikami łączącymi je z resztą. Pióra cieniowane są w czerni z wiszącymi poniżej szczegółowymi sznurkami.Wzór wnętrza ramienia z naprzemiennym błękitem i czernią dla kontrastu. Łapacz snów zawiera wielowymiarową mozaikę wewnętrzną, z widocznymi koralikami wplecionymi w środku. Trzy pióra wiszą poniżej w różnych odcieniach błękitu; środkowy to szczegółowe pawie pióro.

Ten wielki, śmiały wzór tuszowany jest w całości czernią, umieszczony na górnej części pleców blisko lewego barku. Składa się z dwóch złączonych łapaczy snów, każdy o wyjątkowym wzorze. Trzy wielkie czarne pióra wiszą poniżej, co równoważy dzieło i ukazuje piękną perspektywę.Nieco podniesionej skóry lub blizny wykorzystuje okrągły wzór tego dzieła. Czerwony obraz ptakopodobny spoczywa wewnątrz okręgu, a dwa pióra o niebieskawym zabarwieniu zwisają z lewej strony. Zielone i żółte koraliki również są wykorzystane.

Te dzieło umieszczone jest na górnej części ramienia blisko barku. Łapacz snów jest pod kątem, z czarnym pogrubieniem i otoczony wielokolorowymi koralikami. Odcisk łapy znajduje się pośrodku, a dwa czarne pióra wiszą poniżej.

Ten tatuaż jest cały czarny z niewielkim cieniowaniem. Wewnątrz znajduje się krzyż z wzorem yin i yang dokładnie pośrodku. Pięć symetrycznych piór zwisa poniżej ze szczegółowym obrysem ukazującym kontrast.Ta piękna ilustracja przedstawia rannego Indianina na koniu, tuszowanego w całości czernią. Kontrastem jest łapacz snów w tle z jasno żółtym i czerwonym wnętrzem. Kilka czarnych i białych piór zwisa u dołu.

Ten wyraźny wzór niemal przypomina rozczłonkowany łapacz snów, gdyż różowe i brązowe cieniowanie obrysowane jest czernią i oddzielone w kształtach piór. Sznury narysowane są w środku, a pióra są misternie rysowane. Tworzy ostry kontrast ze skórą.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: