Łapacz snów – wzory tatuażu

Ten wzór spoczywa na barku i jako płótno ma szczegółowy purpurowy wzór. Na wierzchu jest pleciony łapacz snów z mieszanką czarnych i niebieskich wzorów i zdaje się symboli. Cztery pióra zwisają z niego, równoważąc dzieło.

Ten wzór wydaje się niemal być wypalony w skórze dzięki użyciu ciemnoróżowych odcieni podobnych do koloru ciała. Obraz garbowanej skóry zwierzęcej jest pośrodku z odciskiem łapy. Pięć piór wisi poniżej.

Obraz składa się jedynie z czerni, bieli i szarości. Prosty okrągły wzór cieniowany dla kontrastu otacza mozaikę. Trzy czarno-białe pióra zwisają poniżej i są częściowo zasłonięte wstęgami szarości biegnącymi przez dzieło.Te obrazy pokazują wiele kątów wzoru łapacza snów na ramiona. Każdy jest wyjątkowo unikatowy w swej dbałości o szczegóły piór. Niektóre mają bardziej proste czarne cieniowanie, podczas gdy inne wykorzystują kolor dla dodatkowego kontrastu.

Ten wzór zaczyna się na obojczyku i ciągnie wzdłuż ramienia. Środkowa obręcz spoczywa bezpośrednio na barku z napisem w środku. Jedno pióro opada na obojczyk, a pozostałe ciągną się wzdłuż ramienia z różowym i czarnym konturowaniem.Prosty, lecz misterny wzór tatuażu na szyję, ten łapacz snów z pewnością będzie przyciągał zewsząd wzrok. Wykonany jest w całości czarnym tuszem, podczas gdy szczegółowe cieniowanie doprawdy uwypukla niuanse. To genialny sposób odstraszania złego, a zarazem wpuszczania tego co dobre do życia.

Ten tatuaż w czarnym tuszu ukazuje łapacz snów umieszczony pośrodku mądrej sowy, przedstawiając wkroczenie tego co dobre do Twego życia. Ale by dodać tylko odrobinę makabry, pióra zastępują kości!

Pomysłowe podejście do jakże popularnego tatuażu z łapaczem snów, tu widzimy dwa piękne symbole połączone w jeden. Święty symbol rdzennych Amerykanów spleciony jest z chińskim Yin & Yang. Podczas gdy pierwszy pomaga w odstraszaniu negatywnej energii, ten drugi gwarantuje ciągłą równowagę w życiu.Ten mały tatuaż na nadgarstek wykonany jest czarnym tuszem, i wygląda oszałamiająco. Szczegółowe linie podkreślają jego piękno podczas gdy czarne pogrubienia pozwalają mu wyróżniać się na tle skóry. Jest to również świetny sposób, by pokazać swe osobiste przekonania otoczeniu.

Jeśli myślałeś, że łapacze snów są zbyt babskie – zastanów się! Może to być jeden z najlepszych pomysłów na męski tatuaż przy odpowiednim wykonaniu – jak tutaj. Sieć łapacza snów zamieniona jest na sieć pająka, na przykład. Co więcej, barwione na czerwono tło wystarczy, by uczynić obraz makabrycznym.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: