Łapacz snów – wzory tatuażu

Jeśli szukasz tatuażu na nadgarstek, coś zbyt dużego może nie być najlepszym pomysłem. Ten tutaj wzór w czarnym tuszu jest jednak idealny. Choć wydaje się prosty, detale piór zapierają dech w piersiach.

Idealny męski tatuaż na szyję, łapacz snów reprezentować powinien nadejście tego, co dobre. Wzór w czarnym tuszu wraz z szczegółowym cieniowaniem ożywia ten tatuaż. Co więcej, położenie gwarantuje również, że nie stanie się on zawadą w formalnych sytuacjach!

Jeśli lubisz bardziej artystyczne wzory, nie możesz odmówić temu tutaj. Czarny obrysowany tatuaż gwarantuje, że ten potężny symbol rdzennych Amerykanów upiększony jest pośród delikatnych wirów. Wzór nadaje temu prostemu tatuażowi magiczny wygląd.Jeśli pragniesz uczynić łapacz snów bardziej macho, nie można tego zrobić lepiej niż widać tutaj. Ten tatuaż wykorzystuje odpowiednie kolory by uniknąć bardziej romantycznego wyobrażenia symbolu. Pokrywając górną część ramienia, jest to idealna reprezentacja chaosu i mocy.

Tutaj, choć sam łapacz snów wykonany jest czarnym i brązowym tuszem, tło jest tuszowane lekkim błękitem. Co więcej, środek wypełnia żółto-pomarańczowa kombinacja niczym zachód słońca, i widać tam wyłaniającego się potwora!Prosty wzór łapacza snów, ten gwarantuje, że wyglądać będzie elegancko gdziekolwiek go nie wytatuujesz. Podczas gdy czarne liniowanie go wyróżnia, jego mały rozmiar pozwala łatwo go ukryć – jeśli więc martwisz się pokazaniem w bardziej formalnych sytuacjach, lecz chcesz też mieć właściwy tatuaż, ten będzie dla Ciebie idealny!

Te cudeńko ukazuje piękno łapacza snów w najbardziej kolorowy ze sposobów. Jasne odcienie ożywiają tatuaż, podczas gdy prosty wzór jest idealny dla facetów nie lubiących komplikować.

Te urocze plemienne podejście do łapacza snów z pewnością urzeknie każdego. Jego prosty styl czyni go tym bardziej imponujących, podczas gdy w dole zwisają pióra. Sieć jednak zastępuje lis – mądry i szlachetny posłaniec rdzennych Amerykanów. Z tym tatuażem z pewnością dostarczy on nieco dobrych wieści do Twego życia.Jeśli pragniesz dać sobie spokój z tymi wszystkimi złożonymi detalami, ten może być dla Ciebie idealny. Prosty czarny obrys gwarantuje, że idealny łapacz snów wprowadzi dobre nowiny bez popisywania się całym wzorem!

Ożyw ten łapacz snów tym ponadprzeciętnym wzorem. Kombinacja czerwieni i lekkiego błękitu z pewnością umieści Cię w centrum uwagi za każdym razem. Żółto-brązowa rama gwarantuje, że łapacz snów będzie piękny jak zawsze. Ale żeby kolory nie zaczęły przytłaczać, odcienie szarości wyrównują cały wzór!