Lew – wzory tatuażu

Ten tatuaż na udo zawiera głowę lwa przedstawioną detalami i liniowaniem w stylu New School. Fachowe cieniowanie, detale, oraz mieszanie czerni, bieli i szarości czynią ten tatuaż ekstremalnie realistycznym kawałkiem.

Lew wyłania się z chmur w tym tatuażu na pół rękawa. Cieniowanie chmur sprawia, że zdają się kłębić od ryku lwa, odsłaniając paszczę spiczastych, szczegółowych zębów. Grzywa jest fachowo liniowana i cieniowana, dając wrażenie realizmu.

Ten tatuaż łączy style Illustrative i New School z fachowymi cieniami i cieniowaniem, tworząc głowę lwa wyglądającą na wykutą z marmuru. Lew rozciąga się od wnętrza łokcia do nadgarstka. Na nadgarstku znajduje się mysz, spoglądająca na królewskiego lwa.Styl surrealistyczny i ilustracyjny łączą się w jedno, tworząc ten oszałamiający tatuaż z lwem. Grzywa lwa tuszowana jest w gradientowych cieniach zachodu słońca, wyglądając na stojącą w ogniu. Detale twarzy są liniowane i punktowane.

Ten realistyczny tatuaż w stylu New School zawiera lwa ryczącego i machającego grzywą od szczytu barku do tuż nad łokciem. Świetne detale i mocne cieniowanie pomagając tatuażowi wyskakiwać z dzikością i realizmem.Dwie głowy lwów formują pełen rękaw na nogę w tym pomyśle na męski tatuaż z lwem. Górny lew to samiec z cieniowaną, czujną twarzą oraz powiewającą, szczegółową grzywą. Poniżej głowa lwicy rozmywa się w skórę w cieniowanym czarno-białym tuszowaniu.

Ten zdumiewający pełen tatuaż z lwem kieruje aurę plemienną za pomocą wzorowania inspirowanego mandalą. Wysoce szczegółową twarz lwa zdobi staranne asymetryczne pełne wzorowanie. Element dopełnia dodanie niewielkiego, pięknego punktowania.

Ten męski rękaw na całe ramię zawiera cieniowaną głowę lwa z powiewającą grzywą spoglądającego przez burzowe, cieniste tło. Lwowi towarzyszą szczegółowe, realistyczne stylizowane róże opadające wzdłuż ramienia do nadgarstka.Ten tatuaż w stylu New School zawiera lwa wędrującego przez górny biceps zewnętrznej części ramienia. Lew tuszowany jest czarno-biało, i ma mocno cieniowaną grzywę i szczegółową twarz. Jego cień opada z jego ciała w cieniowanym połysku.

Profil lwa przedstawiony jest eksplozją ognistej czerni, czernieni i pomarańczy w tym tatuażu na górne ramię. Pełne abstrakcyjne płomienie mają na celu reprezentować grzywę lwa oraz nadać elementowi esencję mocy i siły.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: