Lew – wzory tatuażu

Ten surrealistyczny tatuaż biegnie z wnętrza łokcia do tuż nad nadgarstkiem. Cienka czarna linia rozciąga się od powyżej wnętrza łokcia do czubka twarzy lwa, ochlapanego pociągnięciami pędzla w wodnych kolorach czerwieni biegnącymi wzdłuż ramienia. Bystre, zielone oczy lwa oraz geometryczne liniowane pokrycie tworzą zapierający dech w piersiach kawałek dla facetów.

Lew unosi łapę maszerując trawiastym skrawkiem gruntu. Detale i cieniowanie lwa są w czarno-białym stylu tatuaży New School. Jest śmiały, zadowolony i pewny siebie, stojąc śmiało i wypełniając cały tył łydki.

Ten pomysł na męski tatuaż na nadgarstek zawiera głowę lwa tuszowaną w stylu tatuaży New School. Lew prezentuje srogie spojrzenie, realistyczne dzięki fachowemu cieniowaniu i detalom licznych włosów grzywy.Ten oszałamiający męski tatuaż na plecy zawiera wielką twarz lwa rozciągającą się od barku do barku. Style Illustrative i New School łączą się tworząc kawałek szczegółowy, robiący wrażenie i idealnie symetryczny.

Lew spogląda z rozpryskujących się kropli w wodnych kolorach na tym tatuażu dla mężczyzn. Pastelowe strumyki kolorów biegną przez środek dolnej wewnętrznej strony ramienia, między łokciem a nadgarstkiem. Lew tuszowany jest w surrealistycznym stylu pastelowym i zdobiony kroplami tuszowania w kolorach wodnych.Ten męski tatuaż z lwem zawiera głowę lwa przedstawioną w stylu ilustracyjnym. Lwia grzywa jest mieszaniną błękitu, pomarańczy, purpury i kasztanu, a rozciąga się przez całą górną część barku w kłębiącym się rozmyciu pastelowej ilustracji.

Ten tatuaż to świetny przykład pomysłu na pełny tatuaż dla facetów. Zawiera lwią głowę i grzywę, rozciągającą się od barku do barku przez całą górną część pleców. Twarz cieniowana jest w stylu New School, a grzywa przedstawiona jest przy użyciu pełnych pociągnięć i kresek.

Ten męski tatuaż z lwem zawiera kropkowany wzór spoczywający na mięśniu naramiennym. Lew przedstawiony jest geometrycznie, ze świetnym liniowaniem ilustrującym grzywę. Kropkowany wzór inspirowany mandalą spoczywa na szczycie lwiej głowy.Lew silnie ryczy w tym tatuażu w stylu New School. Lew rozmywa się w szare cieniowane tło na prawym mięśniu piersiowym – idealny tatuaż z lwem dla facetów chcących tuszu w tym miejscu. Sporo szczegółów i fachowe cieniowanie wieńczą dzieło.

Ten tatuaż w stylu New School to najlepszy przykład pomysłu na tatuaż emanującego mocą i majestatem. Cudownie szczegółowa głowa lwa rozciąga się przez tylną część łydki. Lew nosi starannie cieniowaną koronę pełną ozdobnych królewskich klejnotów.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: