Lew – wzory tatuażu

Ten tatuaż na górną część ramienia przedstawia ryczącego lwa w abstrakcyjnym, pełnym tuszowaniu. Twarz lwa wydaje ryk pośród plątaniny powykręcanych pełnych zawijasów i kształtów. Ten tatuaż służyć mógłby jako początek rękawa, bądź występować samodzielnie.

Wyciągając się od wnętrza łokcia do tuż nad wnętrzem nadgarstka, ten tatuaż zawiera ryczącego lwa przedstawionego w pastelowym stylu. Lew ryczy w pociągnięciach pomarańczy, czerni i brązu. Tuszowanie jest w stylu przypominającym pociągnięcia pędzlem.

Ten geometryczny tatuaż rozciąga się wzdłuż bicepsa. Zawiera lewą stronę lwiej twarzy, tuszowanej w geometrycznych liniach oraz wypełnionej zdumiewającym punktowaniem. Twarz dzieli na dwie części prosta linia. Po prawej stronie twarzy łacińskie pismo biegnie poziomo wzdłuż ramienia.Ten rękaw w stylu New School zawiera anioła wyłaniającego się z pisanych słów „Amor Fati”. Anioł stoi pośrodku ramienia, pośród wirującej masy cieniowanych chmur. Ponad aniołem znajduje się głowa lwa, o grzywie majestatycznie szczegółowej i kłębiącej się na barku.

Ten tatuaż przedstawia twarz lwa, tuszowaną w bardzo popularnym stylu kolorów wodnych. Sama twarz lwa przedstawiona jest w stylu surrealistycznym – pełnym szczegółów lecz ilustracyjnym. Panele czerwieni, pomarańczy i błękitu w kolorach wodnych przemykają przez jego twarz i rozbryzgują krople po ramieniu.Ten pomysł na tatuaż zawiera lwa spoglądającego z wewnętrznego bicepsa ramiennego. Jego cieniowanie i detale wykonane są w typowym stylu tatuażu New School. Za jego głową księżyc w pełni cieniowany jest mrocznym nocnym niebem. Drobne sylwetki drzew widać na linii horyzontu.

Ten tatuaż z lwem krzyczy królewskością i siłą. Rozciąga się od barku aż do łokcia i zawiera imponująco realistyczną głowę lwa o świetnych detalach i fantastycznej technice cieniowania. Lew nosi białą, królewską koronę.

Ten realistyczny tatuaż-rękaw w pełnych kolorach przedstawia lwią rodzinę w stylu New School. Głowa lwiego ojca pokrywa bark oraz mięsień naramienny, stojąc bystro i groźnie na tle błękitnego, gwieździstego nieba. Matka spoczywa poniżej z dwójką młodych. Wszystko w perfekcyjnych detalach.Tatuaż z lwem w odcieniach szarości miesza się ze skórą ramienia w zanikającym gradiencie. Cieniowanie grzywy sprawia, że lwie włosy zdają się powiewać na wietrze; staranne detale twarzy nadają mu zdumiewająco realistyczny wygląd.

Ten tatuaż z lwem zawiera styl tatuażu Trash Polka – czyli kontrast elementów fotorealistycznych i naturalnych. Głowa lwa znajduje się na prawym mięśniu piersiowym. Jego oko staje się środkiem zegara o cyfrach rzymskich otaczającego jego twarz. Pełne szkicowanie otacza całość.

Więcej wzorów tatuaży na kolejnej stronie: